Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Vannak olyan tűzhelykészülékek...

Vannak olyan tűzhelykészülékek, amelyek vegyes (gáz és villany) módon üzemelnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lakásfelújítok, kb a 0-ról kezdve. Már sok lépés megvan, így most a következő lépés a konyhabútor beszerzése. A tűzhely okoz egy kis fejtörést.


Asütő rész villany lesz, ez oké, de maga a főzőlapnál merült fel bennem egy kérdés. Vannak olyan készülékek, amelyeknél a 4 főzőlapból 2 elektromos és 2 gázzal működő? Ilyenben gondolkodom, de eddig nem nagyon hallottak ilyenekről azok, akiknek említettem.


Ha esetleg valaki tudna olyan információt, miszerint ilyen készülékek léteznek és elérhetők, annak köszönöm, és azt külön is, ha megírná, hogy honnan lehet beszerezni a tűzhelyek ezen fajtáját.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. dec. 11. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
28%

Nem nagyon láttam, hallottam ilyenről.


Nem kötekedni akarok, de elmondanád miért lenne ez jó?


Az én véleményem szerint nem is praktikus. Vagy gáz vagy villany...

2020. dec. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Vegyél egy kétlapos kerámia lapos főzőlapot, és egy kétégös gáz főzőlapot.

Persze beépíthetőt.

2020. dec. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat...


Alapvetően kockázatminimalizálás a cél... Persze a villany adja magát, csak épp elég gyakran volt mostanság áramszünetünk, s volt, hogy fél napig. Ekkor ugye akkor mikro kiesik, sütés kiesik, főzés kiesik. Ezen kockázatot azzal tudom kezelni, ha gázosítom a tűzhelyet, viszont nem tartom túl praktikusnak (szaghatás, tisztítási lehetőség és esetleg költségviszonyok)


Vajon ha veszek egy beépíthető 2 lapos ilyet meg 2 lapos olyat, akkor ez összekombinálható?

2020. dec. 11. 16:12
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

[link]


Kombinált főzőlapként keress rá.

2020. dec. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves 4.!

Nagyon király, na ilyeneket keresek! Mostmár akkor látom, létezik, a következő lépés az, hogy minél szélesebb legyen a választék, hogy hétfőre kiválasszam a legoptimálisabb megoldást!


Így hát, ha valakinek van még efféle berendezésekre linkje, ajánlata, ne habozzon!

2020. dec. 11. 16:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Király, ma is tanultam valamit :)
2020. dec. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
2020. dec. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze, léteznek. De olyan hogy a főzőlap része teljesen gáz, a sütő része meg villany.

Édesanyámnak ilyesmi van, nem pont ez csak hasonlít rá, de a márka ez. Ő nagyon szereti:

[link]

2020. dec. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!