Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A fürdőkádat ki lehet próbálni...

A fürdőkádat ki lehet próbálni a boltban?

Figyelt kérdés

Konkrétan egy Ravak Vanda II kádat szeretnék vásárolni, de több véleményben is azt olvastam róla, hogy a kartartó miatt vállban szűk.

De ez nyilván a használó testalkatától is függ. Mindenestre nagyon szeretnék erről meggyőződni, hogy nekem kényelmes-e mielőtt csak a katalógusban látott kép alapján megrendelem.

Ezért keresnék egy üzletet Debrecenben, ahol van készleten (mert eddig még nem találtam), és egyszerűen szeretnék belefeküdni.

Csak nem tudom, hogy lehet-e.



2021. jan. 3. 17:16
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
15 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

Mérd le a saját fürdőkádadat, hogy az mekkora, és mennyire férsz el benne kényelmesen...


Aztán leméred a Ravak-ot is, és ha sokkal kisebb, akkor levonod a következtetést...

2021. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
8%
Persze,de csak félig vízzel.
2021. jan. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Ha már ott vagy, érdemes egyúttal a kiállított wc-ket is végigpróbálni.
2021. jan. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
78%
Gondolom a kérdező úgy gondolta, hogy víz nélkül....
2021. jan. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%
Adnak habfürdőt is. :D
2021. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Kiállítási darabba, főleg a kimondottan fürdőszoba szalonokban bele lehet ülni és ki lehet próbálni hogy megfelel e az igényeknek.

Aki inkompetens a témában mert még életében nem járt ilyen szalonban az nem tudom minek ír ide.

2021. jan. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kedves 6.-os!


Köszönöm, hogy kiálltál mellettem azokkal szemben, akik kompett hülyének néznek.

Én is igy gondolom, mert még hallottam is valakitől, hogy az eladó belefeküdt neki, hogy nézze meg, hogy milyen kényelmes.

2021. jan. 3. 19:17
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Kizártnak tartom, hogy ki lehetne próbálni! Egy ilyen akril kád, megfelelő alátámasztás nélkül simán eltörhet, elrepedhet, a kiállított darabokat pedig nem szokták olyan rendszerre szerelni mint egy a helyére beépítettet.
2021. jan. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 RAVAK István válasza:

Szerintem azért senki nem fog szólni, ha a kádat rendeltetés szerűen kipróbálja. Azt szokták kérni maximum, hogy a cipőt tessék levenni.

A Vanda II kád jó választás :)

2021. jan. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 RAVAK István válasza:

Gulyás Tüzép?

Szatmári?

2021. jan. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!