Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Nagyon jó fűtésszerelő?

Nagyon jó fűtésszerelő?

Figyelt kérdés
Füzesabony Mezőkövesd Eger vonzáskörzetében keresek megbízható és olyan fűtésszerelőt aki nagyon érti a dolgát. Esetleg cég nevet vagy bármi más elerhetőseget kérnék. (Bonyolúlt probléma megoldásra lenne szükség)

2021. jan. 4. 13:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én messze lakom, épületgépész vagyok, de segíteni tudok ha olyan szakmai probléma van.
2021. jan. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen de ezt látni is kell.
2021. jan. 5. 10:23
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kép sokat segíthet, de nem erőszak😁
2021. jan. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Több probléma is van/volt. Van amit megoldottam. Lényegében az a nagyobb problémám mikor indul a keringető, bugyognak a radiátorok az emeleten. Az emeleti rendszer osztova/gyűjtős megoldással van kiepitve ami az emelten van, a földszinten pedig a keringető ami a visszatérőbe van kötve. Cirkó és vegyes kazán van. Azt is megfigyeltem ha el indítom a keringetőt ami a cirkó közelében van akkor, emelkedni kezd a hőmérséklet a cirkonál. Itt arra gondolok hogy valószínűleg a legrövidebb körön fordul meg a víz. Nem megy végig az egész felső szinten lévő rendszeren. És még van más hiba is ezen felül. :( köszönöm a segítő készségét.

Képet hamarosan csatolok.

2021. jan. 5. 13:05
 5/14 A kérdező kommentje:
2021. jan. 5. 13:13
 6/14 anonim ***** válasza:
Ezt a rendszert már kitárgyaltuk, rossz helyen van a szivattyú, nyomott rendszer helyett szívottként megy, nyitott tágulási tartállyal, mindig is vissza fog levegősödni.
2021. jan. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Értem. Viszont eddigi is szívott volt kb 20 éve ilyen. Csak annyi változott hogy be építésre került egy másik szivattyú. De ha az megoldja a problémát, át rakatom a nyomó oldaliba.
2021. jan. 6. 06:23
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg melyik oldalon van, hanem a kiegyenlítő tartályhoz képest hol van
2021. jan. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ezt hogy értve? Távolságra ugyan olyan mint a "régi" szivattyú, ami a cirkoban van.
2021. jan. 6. 06:36
 10/14 anonim ***** válasza:
2021. jan. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!