Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogy jobb, ha a redőny van...

Hogy jobb, ha a redőny van kivül az utca felé vagy ha a szúnyogháló van kivül?

Figyelt kérdés
Az utcáról figyelve feltűnt, hogy teljesen megoszlik, hogy melyik van kivül illetve belül. És nem tudom, hogy min múlik, mi a jelentősége. Igazából erre lennék kiváncsi.
2021. jan. 9. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Utcafele a szunyoghalo ..
2021. jan. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Nekünk a szúnyogháló van belül.

Eddig annyi hátránya volt, hogy 1-2-szer túl magasra húztuk a redőnyt, és akkor meg kellett igazítani (nyilván a szúnyogháló nem angedte, más megoldást kellett találni). Szóval utólag belegondolva ha kívül van a szúnyogháló, az logikusabb, de biztos annak is van hátránya (pl. jobban ki van téve az időjárásnak)

2021. jan. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a szúnyoghálót az ablak keretre kivűl tűztem oda és utána mehetett rá a redőny.

Nem akadályozták egymást.

2021. jan. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szúnyogháló és redőny is kívül van.
2021. jan. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Ablak, szúnyogháló, redőny.

Én még sehol nem láttam másképp.

2021. jan. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem annyival jobb, ha a redőny van kívül, a szúnyogháló meg előtte, hogyha esik az eső, meg minden, és lehúzod a redőnyt, akkor a szúnyoghálót nem éri az eső. Mármint nem tudom, hogy az időjárás mennyire tud kárt tenni a szúnyoghálóban, viszont szerintem jobb, ha az azért védve van.


Annyi a hátránya, hogyha a szúnyogháló van belül, hogy ha a redőnyt véletlen nagyon felhúzod, és fennakad, akkor nem tudsz rögtön odanyúlni és megigazítani. Vagyis, de, odatudsz, ha olyan szúnyoghálót rakatsz fel mindenhova, ami csak úgy bele van akasztva az ablakkeretbe, és simán ki lehet szedni.


Amúgy nálunk mindenhol úgy van a házban, hogy szúnyogháló, aztán redőny.

2021. jan. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A normális megoldás az ablak és redőny közé tenni. Ez lehet fix vagy rolós. Télen meg nem árt felhúzni vagy levenni, mert sok fényt megfog.
2021. jan. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!