Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Laminált padlóra átlátszó...

Laminált padlóra átlátszó műgyanta? Mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés

Kibírná a nedvességet amíg megszilárdul, vagy púposodna - hullámosodna, mert beszivárog és megszívja magát?

Előszobába kellene, járólap nem jöhet szóba, a sima laminált padló nem bírja a nedvessért, a naponta többszöri feltörlést.


Ennek az új laminált padlónak a színe - mintája nagyon tetszene, arra gondoltam, ha erre kerülne egy átlátszó réteg, az pont jó volna.



#bevonat #műgyanta #laminált padló #lakossági műgyanta
2021. jan. 9. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hát nem tudom...ha jól értem a kérdést, akkor azt javaslom, hogy baromi erős padlólakkot kenj rá.. Én ezt tettem, először meglepődtem, de megérte. Létezik két komponenses is(ez talán jobb)

Sajnos hőmérséklet függő, tíz fok alatt sokat kell várni, hogy kár nélkül járható legyen..

Ha sikerül, akkor nagyon szép lesz

2021. jan. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Létezik vinyl laminált lap, az bírja a nedvességet, mivel műanyag.

Én nem kisérleteznék, drága a műgyanta ha nem jön össze.

2021. jan. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Padlólakkra nem gondoltam! #1, te milyen laminált padlóra tetted (mmint kopásállóságát tekintve: lehet, hogy ez sem mindegy a végeredmény szempontjàból), mindenesetre nem rossz ötlet. Elég egy rétegben kenni?


A műgyanta tényleg drága, viszont nagyon strapabíró, arra mehet víz, vegyszer, tologathatunk rajta bútort, stb., és tetszik a felülete is.

A klikkes vinyl padlók közt is láttam szépet, de ahhoz hasonló minta - árnyalat kombinációt nem, mint a laminált esetében. Átgondolom, köszönöm az eddigi tippeket!

2021. jan. 9. 13:57
 4/5 anonim ***** válasza:
vinyil padló lenne a legjobb megoldás, és nem feltétlenül kerül többe mint a saját ötleted
2021. jan. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem, a műgyantának tökéletesen sima alap kell, betonra szokták önteni.
2021. jan. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!