Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Klikkes vinyl padló vagy...

Klikkes vinyl padló vagy ragasztos éri meg jobban? Kb mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

20nm amit szeretnék ezzel lefedni.


Venni akartam az egyik ttl áruházban de az eladó azt mondta hogy inkább nézzek szét neten mert biztos hogy találok 5000ft/nm áron. Hát nem találtam lehet rosszul keresek.... Ha tudtok ilyen helyet esetleg üzenetben megirnatok vagy linket írnatok? Köszönöm!



2021. jan. 25. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
2021. jan. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Nekem fa parkettánál mondtak előnyt is meg hátrányt is a ragasztottra meg a klikkelősre. A ragasztott hátránya az, hogy manapság nem 50 évre terveznek. 10 év múlva cseréled. Akkor a ragasztottat 3 nap felszedni, a másikat 3/4 óra. Cserébe a nem ragasztott parkettánál hangosabbak a lépések. Nem tudom vinylnél ez mennyire áll fent, de a parkattámnál nem zavar.
2021. jan. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 köszi a linket de nem látom hogy klikkes-e vagy vinyl pl az első linknél...vagy lehet álmos vagyok.:D


#2 köszi a véleményt/tapasztalatot!

2021. jan. 25. 23:06
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
klikkes
2021. jan. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Huhh szerintem én voltam álmos, köszi!
2021. jan. 26. 06:42
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Klikkeset ajánlották nekem is.
2021. jan. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!