Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mitől lehet, hogy folyik a WC...

Mitől lehet, hogy folyik a WC csésze a padló illesztésnél?

Figyelt kérdés

Értelemszerűen padlóra szerelt csészéről van szó, repedés, törés nincs. A tartályból érkező öblítővíz befolyójánál száraz. Alul folyik, ahol rá van illesztve a járólapra. Újra körbe kéne szilikonozni?


Amúgy úgy kezdődött, hogy nehezen ment le, feljött a víz egy kiadós öblítésénél a csészében, de aztán lasan, de lefolyt. Megpumpáltam, aztóna rendesen lefolyik, viszon észrevettem, hogy folyik alul. Nem tudom, lehet e összefüggés.



2021. jan. 29. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Rossz a WC belso szigetelo karikaja a csempenel
2021. jan. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Elmozdult a lefolyónál az ültetőgumi, ami így néz ki:

[link]


Szedd fel a vécét (a szilózáshoz amúgy is fel kellene szedned) fogod látni ezt a gumit. Takarítsd ki, mert az sosem árt, biztos van benne alaposan trutymó és jó szorosan húzd rá a vécé kifolyóra.

Tedd a vécét a helyére, csavarozd be és kész!

2021. jan. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%

Alja nem kéne, hogy eresszen, ha csak meg nem repedt.

Hátul az illesztés ereszthet, ha gyenge a tömítés, vagy sérült a cső.

2021. jan. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!