Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen hűtőt vetté(l) a...

Milyen hűtőt vetté(l) a felújítás során?

Figyelt kérdés

Bocsi a zarojeles l-betu miatt csak így engedte kiírni...


Nyilván ha nem vettél újat nem kell válaszolni:D köszi :)



2021. febr. 9. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
3 évvel ezelőtt lett felújítva a szobám, ahova egy kicsi Liebherr hűtőszekrényt vettünk. Azért pont ilyet, mert ennek volt csak bézs színe és szerettem volna, ha a hűtő és a fal ugyanolyan színűek lennének.
2021. febr. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A panelben a kamra 55 cm széles. Így nem sok lehetőségem volt, az egész boltban csak két 55 cm széles, alul fagyasztós hűtő volt, beko vagy Liebherr. Az utóbbit választottam. Hihetetlenül nagy méretű belül, nem bántam meg.
2021. febr. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak egy Bosh mélyhűtős frigót vettem, magunknak egy AEG mélyhűtő nélkülit /külön mélyhűtő van, 2 éves Siemens/.
2021. febr. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Electrolux, alul fagyasztós, ebben volt a legjobb pakolhatóság a fagyasztóban és a hűtő részben is a "normál" 60cm szélesek között.

Papíron 285+92l, de a fagyasztója jóval nagyobb mint sok 110 120l-esnek reklámozott példányé.

8 éve teszi a dolgát

2021. febr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

El tudom számolni az ÁFA-t,van valamennyi kedvezményem is,-így mindig a Metro-ban veszünk,-Gorenje-t.

Már a rokonoknak,szomszédoknak is "így" van=D

2021. febr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!