Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mielőtt megbízok valakit...

Mielőtt megbízok valakit tapétázással mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Hosszan :

Nagyon szép lakasba költöztünk a férjemmel, minden szobában tapéta van. Jó minőségű, igényesen felrakva, nincs gyurodes nincs elcsuszas a mintáknál, sarkokon élvédő van. Én még ilyen szépen megcsinált tapetazast sosem láttam, nekünk sosem volt otthon ezelőtt, mert csak csunya munkakat láttam, le volt pödrödve a sarka, elcsúszott minták, az anyag is olyan volt mintha "vizes lenne" girge-gurbás.


Röviden :

Gyerekünk született, az egyik szobát szeretnénk áttapetazni. A régi tapetaknak meg van a márkája, mert maradt belőlük pár tekercs, ha javításra lenne szükség. Ebből a fajtából szeretnék majd választani. Illetve az egyik falra egy máshonnan rendelt gyerekeknek mintásat választanék.

Számít ennek a minősége?

Mi alapján bízzak meg valakit, honnan tudom, hogy igényesen fog dolgozni?

(A kerületben csak név szerint látok hirdeteseket, nincs referencia munka.)

A szép külső nem minden, de sajnos abszolút nem értek ehhez,mire figyeljek még?


Hálásan köszönöm a valaszodat!



2021. febr. 24. 07:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahol megveszed majd a tapétát, ott érdeklődj mester után. Ők biztosan tudnak ajánlani.
2021. febr. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Nézd meg a Google keresőben a szaki referenciát!

Jobb ötletem nincs.:(

2021. febr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akit felhívsz, kérjél tőle megnézhető címeket.

Mert mesélni mindegyik tud...

2021. febr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az előző tulajt nem tudod felhívni hogy ki tapétázott náluk? Ez lenne a legbiztosabb. Ha ez nem járható akkor max ismerősökön keresztül. Pl a barátnődnél is tapéta van és megnézed milyen munka. Ha jó akkor elkéred a számát a szakinak. Vagy ha felhívsz egy szakit akkor kérd meg hogy mutasson referencia munkát.
2021. febr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Árulkodó az is,hogy mennyire ad magára,ápoltság ill. beszéd vagy ha nagyon dicséri magát és becsmérel másokat az is bizalmatlanságra adhat okot.De a másik véglet sem jó mert az általában túl drága.Szakiként mondom ezt,legyen szerencséd.
2021. febr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.


Kedves 4es!


1 éve húzom, halasztom. Covid miatt nem nagyon jarok vendegsegbe senkihez, ahol voltam pl. Gyogytornásznál, baratnőmnél a fent leirt problémákat láttam, de aki felújításban van megkerdezem,senki nem ajánlotta a saját emberét.

A régi tulaj nem tudta megmondani, hogy ki volt. Túl van egy telefon elhagyáson, pedig a gyerekeit is megkerdezte.


Kedves 5-ös!

Jókat írtál, ezekre fontos figyelni, köszönöm! Kicsit megijesztettel az utolsó mondatoddal! :D


Kedves 1 es, ez jó ötlet, csak sajnos megint nem fogom látni, hogyan dolgoznak.


Kedves 2es! Írtam, hogy már megneztem, es mi a bajom ezzel.

Azért Neked is köszönöm.


Kedves 3as!

Ez is jó ötlet köszönöm. Bár picit kellemetlen számomra, kérni, hogy küldje el. Bizalmatlanság miatt, kicsot vosszahuzodobb szemelyisegem van. Ezt Te hogy kommunikalnad?

2021. febr. 26. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!