Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ceresit CM17, vagy Mapei...

Ceresit CM17, vagy Mapei Keraflex Maxi a jobb ragaszto? Melyik nem zsugorodik?

Figyelt kérdés
Ket csemperagaszto kozott vacillalok. Prosfas-al kezelt betonra, es vizszigetelt furdoszobaba kellene padlolapot es fali csempet rakni. Kotes kozbeni zsugorodas mentes ragaszto kell, mert nem tudom egy nap alatt megcsinalni. Melyik lenne jobb valasztas, Ceresit CM17, vagy Mapei Keraflex Maxi?

2021. márc. 21. 02:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Kotes kozben azert zsugorodik a ragaszto,ha tul higra keverted es sok viz parolog el. Ha megfelelore kevered,puha,de a fogas glettvas csikozasat tartja ,de ajarolapot meg tudod nyomogatni igyzgatni rajta,az a jo kemenyseg.


En mar sokag burkoltam tobbfele clex ragasztoval es tapasztaltam ezt.

Miutan a magat burkolonak vallo epitesi probalkozot kirugtam 15 nm elbaltazasa utan... rajottem,h szakertelem es tapasztalat nelkul is lehet burkolni,de keves tapasztalattsl(ami nekem mar volt..) azzal megjobban.


Csatos szintezorendszert vegyetek mindenkepp. Vizszintezovel is nezzetek a csempet. A foldon a vizet a lefolyoboz tereljetek dolesszoggel. Na ilyeneket mar nem neznek a burkolok.

Vizes csempevagot is lehet venni 120 ezert. Hazhozviszik,kenyelmes a hasznalata. Viszi a greslapot,mi t a papirt. Szep hangja van.

2021. márc. 22. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TotoJTD válasza:

Jol irja az elottem levo a zsugorodas okat.

Viszont jot derultem rajta, hogy kifogott egy vilagi szerencsetlent, es ezaltal egy kalap ala veszi az osszes burkolot. :)

Leteznek applikaciok, oldalak, ahol szakembereket lehet talalni, referenciakkal egyutt, es nem kene elsajnalni a penzt sem alapanyagra, sem munkadijra.

Jo dolog a vizes csempevago, foleg egy panel furdo 5 m2-be.. Egy jo Sigma vago titanium pengevel olyan szep feluletet csinal, hogy a nyelvedet vegighuzhatod rajta, bar arban az sem ter el a fent emlitettol.

2021. okt. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon kosz a valaszokat. A vizre nem is gondoltam, pedig egyertelmu, mert terfogatot novel majd kiparolog. Elcsiszolt lapokra gondoltam, ekes szintezo mindenkepp. "Atveros balf.sz szaki" semmikepp, inkabb futok a munkadijjal, a felveses es kiegyenlites helyett felszabadulo idoben pedig pihenek, jon a tel.. Ezert kell hogy egyaltalan ne zsugorodjon. Azon is toprengtem hogy Baumit DuoContact-al is csinalok egy tesztet, mert az vastagon a falra kenve sem repedezik, nem zsugorodik, es egesz kemeny. Kb 25 m2 eloszoba.
2021. nov. 5. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!