Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Melyik zsákos beton a legalkal...

Melyik zsákos beton a legalkalmasabb egy kültéri, 1-2 négyzetméteres udvarrész fedéséhez?

Figyelt kérdés

A terület kicsi, maximum két négyzetméteres, szabadon áll, ki van téve esőnek, hónak, kutyapisinek, stb.

A városunkban csak OBI van, így innen kell zsákos betont hoznom. Melyik márka vált be nektek a legjobban?


[link]


A zöld-sárga zsákos Sakret Estrich 30 kilósat írják egyedül kültérinek (1.299Ft). Esetleg másik fajta a listából?

Kell valamire különösen figyelnem a betonozáskor?


2021. ápr. 2. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell túlgondolni:

[link]


De a sakret is teljesen jó.

2021. ápr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amit linkeltek, én is azt használtam több esetben is, kültéren. Mi lesz ez? Nem ártana alá egy betonháló! Szerintem azt is kapsz az OBI-ban, de el nem hiszem, hogy egy városban (OBI falun nincs...) nincs egy tüzép. Kizárt dolog...
2021. ápr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csak egy szabadon álló, töredezett betonnal udvarrészre szeretnék újabb 5-6 centi friss betont ráhúzni.

Tüzép van természetesen, arra gondoltam, hogy Praktiker és hasonlók nincsenek. Gondolod, hogy a Tüzépen jóval olcsóbb a zsákos beton, mint az Obiban?


Mindenképpen zsákosat kell vennem, mert nem tudjuk behordani az utcáról a betont, vagy pumpát rendelni a betonkeverős tüzépes autó mellé. :)

2021. ápr. 6. 21:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem olcsóbb, a háló viszont szinte biztos, hogy olcsóbb.

Ha süllyedésből ered ez a töredezés, azaz az egész lemez el van törve, nem csak felfagyva van itt-ott, akkor ha ráhúzol egy 5-6 centis réteget, az ismét el fog törni. Nem vagyok kőműves így azt nem tudom megmondani, hogy ebben az esetben fel kell-e verned az egészet és vas majd beton vagy rábetonozhatsz-e erre úgy, hogy alá raksz vasat. Ha ez utóbbi áll fönn, akkor valami hozzáértőt érdemes erről megkérdezned, mert máskülönben ablakon kidobott pénz lesz ez.

2021. ápr. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak fel van fagyva, nincs süllyedés.
2021. ápr. 7. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!