Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Glett csiszolásához érdemes...

Glett csiszolásához érdemes zsiráfot venni? Mennyivel egyszerűbb azzal a munka?

Figyelt kérdés
Glettet fogunk csiszolni, festés előtt. Érdemes hozzá csiszológépet (zsiráfot) venni?

#glett #csiszolás #Festéshez
2021. ápr. 11. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Szépen kell glettelni, és kézzel csiszolni.

Szerintem a zsiráfot a festék lecsiszolására használják inkább.

2021. ápr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felesleges kiadás, mert kézi csiszolással is meglepően gyorsan át lehet csiszolni, és ha aki csinálta, szépen elhúzza a glettet, akkor alig kell csiszolni.
2021. ápr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagy és bonyolultabb felülethez megéri. Kell hozzá egy porszívó is ami a gipszportól nem tömődik el. A gagyi 50 ezres csiszolókat nem próbáltam, csak FLEX gépeket.
2021. ápr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora a felület? Ha csak felújítás van és utánna nem használnád akkor inkább bérelj mint hogy vegyél eggyet! Sokat segít a csiszolásban egyenletesebben csiszol és nem lesz akkora por, mint kézzel!
2021. ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy teljes (80nm-es) lakás összes faláról van szó felület tekintetében. Van ahol már volt régebben festve, ott alatta van glett, illetve van ahol csak vakolva lett most még.
2021. ápr. 12. 07:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszeri munkára szerintem fölösleges venni. Ha tudsz akkor bérelj.
2021. ápr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elefántot vegyél, jobban megéri!
2021. ápr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!