Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Fűtés szerelésnél azt szeretné...

Fűtés szerelésnél azt szeretném, ha a jelenlegi ötrétegű csöveket lecserélnék réz csövekre. Mennyibe kerülne ez nekem egy három szobás háznál?

Figyelt kérdés
2021. máj. 2. 18:04
 1/4 mindentudó99 ***** válasza:
Most vettem 3 méter 22-es rézcsövet 3-idomot és egy holladit(csatlakozót) Ez volt tíz ezer. Rohadt drága lesz. Miért cseréled le az ötrétegű is jó? Esetleg falon kívül van és görbék a csövek?
2021. máj. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért ahhoz kicsit több infó kellene, mint, hogy csak annyit írj a kérdésbe, hogy 3 szobás ház. Fogj egy mérőszallagot, és nézd meg, hogy mennyi cső kell. Nálam rézcsöves, de vagy 10 éve csináltam, de ott sem full 22-es, hanem a kazántól 22,aztán kettéágazás után 18,majd a szobáknál már csak 15-ös.
2021. máj. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 puritan ***** válasza:
Egyik fajta falonkívüli csövet egy rakat pénzért kicserélni egy másik fajtára... ennek nem sok értelme van. Annak esetleg, ha a csöveket besülyesztenéd a falba, hogy eltűnjenek. Ez viszont mégtöbb pénzbe van, meg szét kell vésni a házat.
2021. máj. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2021. máj. 6. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!