Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Családi házban központi fűtés...

Családi házban központi fűtés kiépítésére kombigázkazánnal kértem árajánlatot. Szerintetek reális a 2,5 millió? Esetleg van itt olyan aki hasonló munkát csináltatott mostanában?

Figyelt kérdés
100m2-es kocka ház, 10 radiátor, régi kombigázkazán. A meglévő vascsöves rendszert teljesen el kellene bontani és mindenből újat kellene beszerelni falon kívüli csövezéssel. Minden hivatalosan számlákkal, dokumentációkkal. Még minden működik, ha elromlik lehetne javítgatni, de a kazán mindenképp cserére szorulna pár éven belül. A vascsövek, radiátorok kibírnak még jó pár évet csak csúnyák, cseréjük nélkül is 1 millió felett lenne az ár.

2021. máj. 12. 08:54
A kérdező szavazást indított:
Reális az ár.
Drága.
Olcsó.
13 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem a vascső csere kb 4 nap, de ha csak azért akarod cserélni, mert csúnya, az arra következtet, hogy pénzes vagy tehát reális az 1 millió munkadíj rá.

De ha nem tudod, akkor mondjad neki, hogy ne csak a végösszeget küldje el, hanem tételenként

2021. máj. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Ja, meg a szerelők akkor szokták 10szerezni az árat, ha kókányolást kérnek tőlük.

Vályogházba elrejteni a vízcsövet nem életbiztosítás.

2021. máj. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miből következtettek az 1 millió forintos csőcsere munkadíjra és vályogházra? Komolyan érdekel. 25+ évesek a vascsövek és 15+ éves a kazán. 2,5 millió az anyag, a munkadíj és egyéb díjak végösszege.
2021. máj. 12. 11:33
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Mert új cső max kb 50ezer
2021. máj. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23%
Reális, apró pénzért felelősségteljes munkát én sem végzek
2021. máj. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!