Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Panellakás előszobájában...

Panellakás előszobájában (bejárat utáni folyosó) a hagyományos beépített szekrényt hogy újítanátok fel?

Figyelt kérdés
Praktikus, mert sokmindent elnyel. Most viszont az a divatos, hogy kibontják és helyette kisebb szekrényt, fogast, ülőkét tesznek, így tágasabb a folyosó. Esetleg oda teszik a hűtőszekrényt. Vagy maradjon faltól falig, és csak az ajtóit cseréljem modernebbre? Aki mostanában újított panelt, hogyan újította fel az előszobát/folyosót?

2021. máj. 24. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

De akik kibontják, vajon hol tárolják a cuccaikat? Vesznek behemót szekrényeket az amúgy se túl nagy szobákba?


Érdemes nézegetni ötletadó fotókat pinteresten, egyeb netes oldalakon...

Egymáshoz illő színekkel variálni, vagy nádszövetes ajtóbetét, egyéb ötletes megoldások...

2021. máj. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kibontottam és építettem egy újat. Más beosztással.
2021. máj. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kilett bontva a régi, és asztalos csinált egy újat a helyére.
2021. máj. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Kihajítva, helyére lett a hűtő és egy tárolószekrény, de normális leosztásban, nem fejmagasságban nyíló ajtóval.
2021. máj. 25. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Elbontottam az egészet, így tágasabb és világosabb az előtér.

A szekrény helyére egy tálalópultot csináltattam, a bejárati ajtó felé teljesen zárt, az étkező oldalán polcos.

A ruhák pedig elvannak bőven a nappaliban lévő faltól-falig szekrénysorban.

2021. máj. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én éppen most újíttatom fel a panellakásomat, és semmiképp sem válnék meg az előszobai beépített szekrénytől, mert imádom, rengeteg mindent tudok benne tárolni.

Én úgy újíttatom fel, hogy az ajtókat lecseréltetem, összhangban a konyha és vele egybenyitott előszoba szintén mos készülő bútorainak színeivel.

Úgy értem, hogy ugyanazok a színek fognak visszaköszönni az új ajtókon, amilyen színből a konyhabútor és előszobafal (az akasztókkal ellátott kisbútor) készül.

2021. máj. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nincs sok pénzem, ha most akarnám felújítani, akkor lefesteném valami szép színre.

Ha lesz pénzem, elbontom, asztalossal csináltatok egy újat, csak annyival rövidebbet, hogy a hűtőt is oda tudjam tenni.

2021. jún. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!