Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Usztatott esztrich + hajopadlo...

Usztatott esztrich + hajopadlo. Nincs eleg hely, hol tudok slorolni?

Figyelt kérdés

A gyerekszobat szeretnem rendezni.

A szoba ket oldalan e gerenda es keramia belestest van kb 80-80cm szelessegig 3m hosszan. 2 gerenda kozott pedig vas beton kb 2m szelessegben. Igy lesz kb 3x4m a szoba merete.

A belestestek felett max 9-10cmmagassag van az ajtoszintig. A vas betonnal kb 20cm.

Regebben a szaki ugy oldotta meg, hogy bepakolt minden szemetet a szobaba. Tormeleket, homokot cerbona muzli csomagot. Rakott ra par cm hungarocellt es kitoltotte a szobat 5cm kokemeny kavicsos betonnal. Arra pedig szonyeg.

Felszedtem mindent. Hajopadlot szeretnek. Annak a vastagsaga 1.9mm cirka 2cm. Ala parnafanak bramac leceket 3cm. A belestesteknel marad max 5cm. Az usztatott esztrich vastagsaga minimum 5cmre javasolt. Ha csak 1cm plosztirolt rakok ala akkor mar csak 4cm lesz. A vas betonnal nem gond mert ott van hely. A belestestek felett vagyok helyszukeben.

Alapbol 5cm leceket raktam volna de azt mar elengedtem. Mit javasoltok, ti hogy csinalnatok?

A szoba ket oldalan eleg lenne a 4cm esztrich is vagy inkabb a lec lerakasa utan "ontsek" ott meg kore 1cm plusz retegben? Igy a leceket korbeveszi 1cm magassagig ott.

4-es halo kerul az esztrichbe.


Koszi a valaszokat elore is.


2021. máj. 28. 10:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Esetleg ez? nemrég ajánlottam valakinek.

[link]

2021. máj. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!