Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Létezik térkőre festék,...

Létezik térkőre festék, próbáltátok már?

Figyelt kérdés

Régi szürke térkövet le lehet festeni valamilyen betonfestékkel? Van erre külön festék vagy bármi jó, amire betonfesték van írva?

Egy színessel tulajdonképpen egy új térkövezést kapnánk.


2021. jún. 2. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
12%

Nekem anno a Hammerite vált be...persze, idővel az is lekopik, pláne ha sokan járkálnak rajta, de talán még ez a legtartósabb

Ha rányomsz egy réteg lakkot is, akkor még tovább megmarad

2021. jún. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

#1

Szerintem olvasd el még egyszer a kérdést, “TÉRKŐ”(!) és utána gondold át a választ!

2021. jún. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%

#2

Én térkőre használtam Hammerite-ot, és mái napig ott van rajta. Attól hogy nem szerepel a flakonon a "betonfesték" szó, még használható rá.

Ha akarod, megcsodálhatod, meg is tapogathatod, nem-e hologram.

A lepontozást visszaosztottam. Ez nekem is megy.

2021. jún. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Csinálok egy próbafestést :)


Egyébként azt hittem a válasz valamilyen vakolat festék lesz. Gondolom az nem annyira kopásálló...


Illetve reméltem, hogy lesz valamilyen speckó festék...valahogy pl a bicikli utakat is le szokták festeni.

2021. jún. 3. 17:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs, mit kérdező :) örülök, hogy segíthettem.

(ja, és lehet ezt a választ is lepontozni a nyomoroncoknak, legyen ennyi örömük a hitvány kis életükben)

2021. jún. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!