Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Panelen pl. a tizedik emeleten...

Panelen pl. a tizedik emeleten kb. 25 méter magasan hogyan szerelik fel a klíma kültéri egységét (és feltételezzük, hogy az erkélytől távol van)?

Figyelt kérdés
Szóval ebben az esetben milyen módon szerelik fel, hogy ne legyen túl komplex-se a művelet (álványzat nélkül)?

2021. júl. 14. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Láttam párat a lakótelepen. A szaki kihajolt az ablakon és dolgozott.
2021. júl. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Kihajolva kintről felfúrják a 2 tartó konzolt.Erre teszik rá. Más mód nincs, ettől "távolabb" nem tudják kirakni....A pókember vagy Catwoman nem ér rá klímázni.
2021. júl. 15. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Én már láttam távolabbit, de nem láttam hogy teszik föl
2021. júl. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Létezik alpinista megoldás is a kihelyezésre, de ez egyáltalán nem jellemző paneleknél egy kültéri felszerelésére. A szaki kihajol és megoldja.
2021. júl. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Kihajol. Kockáztatja az életét szros 20 ezer forintért.
2021. júl. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érik el bentről akkor ipari alpintechnikával. Nem olyan veszélyes, mint amilyennek kinéz.
2021. júl. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindent meg lehet oldani, ezt is, ha kifizeted az alpinistákat felszerelésnél, karbantartásnál, javításnál, esetleg cserénél.

Nem hiszem, hogy megérné.

2021. júl. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap rakták fel a klímát, érkezéstől távozásig 3 óra alatt megvoltak 3-an,egy ember egy nagy fúróval fúrt 1 órán keresztül a vastag lukat, egy ember egy kisebb fúró kalapáccsal a kisebb lyukakat fúrta ki a beltéri ek meg a kábelcsatornának, egy meg porszívózott. Az erkély nélküli szobába kértem, a kültéri egység az ablak alá került, kihajolva lett felfúrva a tartó konzol, ketten rakták ki a kültéri. Gyorsan megoldottak mindent, a végén egyikük papírozott, a másikuk pakolt ki, a harmadik segített a szobát vissza rendezni.
2021. júl. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!