Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen bejárati ajtót javasolt...

Milyen bejárati ajtót javasoltok panellakásba?

Figyelt kérdés

Olyan kellene, ami hangszigetelt, nem engedi be a füstöt, ha a lépcsőházban tüzet raknak.

Esetleg a meglévő rács mellé szerelhető.



2021. júl. 24. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Én Hisec-et vettem, manapság írnak róla páran rosszakat, de nekem csak jó tapasztalatom van. Lifttel szemben van az ajtóm, de gyakorlatilag csak néma csendben hallatszik át rajta bármi is. Mármint, ha bent van néma csend. Szagok nem jönnek be. Amikor csináltattam akkor volt valami hamisítási dolog, de a részleteket már nem tudom, én eredetit vettem.
2021. júl. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
sajnos gyártatni kell. Az én feltételem ugyanez volt, acél kerettel beépítve, kirobbanthatatlan, tűzálló. Hangot picit vezeti, de arra nem figyelünk.(sok gyerek van a szomszédban, lmádnak az ajtónk előtt tüzet rakni.)
2021. júl. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

HISEC:

[link]

2021. júl. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A Nívót néztem, de vegyesek a vélemények
2021. júl. 24. 20:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nívót vettem, nagyon elégedett vagyok, nagyon minőségi magyar gyártmàny.

A hisec kínai.

2021. júl. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 puritan ***** válasza:
100%
Olyat, ami nem szűkíti le az ajtónyílást. Az ajtóbeépítő "szakemberek" úgy szokták, hogy kibányásszák a régi ajtót, és a falnyílásba beépítenek egy jóval kisebb kész ajtót, jó sok pur habbal az oldalán. A keret 8-10 cm is lehet oldalanként. Esetleg még gipszkarton lapokat is tesznek mellé. Aztán a tulaj csodálkozik, hogy nem tudja kivinni a kombináltszekrényt, amit régen bevittek.
2021. júl. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Secdoors Hungary Kft. őket felejtsd el, kínaiak jönnek ki beszerelni és ócska, gány munkát végeznek és ha szólsz érte, még nekik áll feljebb, az egyik azt hittem leüt pedig csak megkérdeztem, hogy miért rakta be az ajtó tokot annyira félre és miért karcolta meg az ajtót.

Hisec, ezt is bfelejtsd el, föntihez hasonló silány minőségű kínai ajtó.

2022. szept. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én a Tudor House Kft-től vettem és hibátlanul működik. Nem kínai és gagyi.
jan. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!