Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » E gerendaba belefurni alulrol...

E gerendaba belefurni alulrol mennyire jo vicc?

Figyelt kérdés

Elozo lako alias epitesz mernok jo viccnek tarthatta a gipszkarton boltivet ugy rogziteni, hogy 2 5cmes lecet egymas mellett befurkalt.


Szerencsere epp kapcsolatban vagyok egy statikussal. Szerinte nem lesz gond. De mondta o is, hogy ilyet nem csinalunk.


Vicc, hogy en is csinaltam masik falra gipszkarton boltivet. Meg tudtam oldani ugy, hogy felulrol nincs rogzitve sehol. (Kb 2.5-3m hosszan)


Latott mar valaki olyat, hogy ebbol gond lett volna?



2021. júl. 29. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vas sérült benne? Ha nem, akkor no para. Egy-két kisebb lyuktól nem fog leszakadni.
2021. júl. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Meg nem bontottam le a boltivet. Nem hiszem, hogy atfurtak volna a vasat is. Annal csak tobb eszuk volt. Bar ugy hittem van annyi eszuk is, hogy nem furnak bele.
2021. júl. 29. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!