Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Törülközőszárítós radiátornak...

Törülközőszárítós radiátornak kisebb a kötéstávolsága, mint a lecserélendő radiátornak, milyen megoldásokkal lehet felszerelni?

Figyelt kérdés
Szóval adott egy 600mm széles és 1200mm magas fehér radiátor, amit netről rendeltem. A jelenlegi radiátorunkat akarom rá kicserélni ami csúnyán rozsdásodik. Levétel után vettük észre hogy a levett radiátor kötéstávolsága kb 57.5 cm, míg a beépítendő radiátor keskenyebb 55.5 cm. Ez mennyire gyakori jelenség? Ezeknek nem szabványos méretűnek kellene lennie? Hívunk majd szakembert, állítólag valami réz idomot kell hozzá gyártani és megemelve úgy lehet csak felszerelni a radiátort.
2021. szept. 22. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Ismered azt 60-as évek-beli viccet,mikor a szerelő 1 kalapács ütéssel kereset meg 100Ft-ot az autónak a kijavításán...


Micsoda????

100Ft egyetlen kalapács ütésért??, Nem az csak 1 Ft volt..,és 99Ft az hogy tudtam hová kell ütni.

Szóval a jó szakinak a tudását/tapasztalatát fizeted meg mindig!

2021. szept. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt megválaszoltad öregem, innen is gratulálok.
2021. szept. 22. 19:24
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon örülök hogy tetszett a válaszom! De kérlek akkor old meg önállóan azt az okos IQ kérdésedet,és ne kérdezz ilyen technikai baromságokat GYIK-on,mert még állítólag valami speciális réz idomot fog majd kelleni oda legyártatni-ja a szakinak..azaz hogy felkerüljön a k.baszot radiátorod a helyére.


Én meg neked is gratulálok öregem magához az IQ bajnok technikai kérdésedhez.Kérlek kedves kérdező ne fáradj 1 goromba válaszhoz......felesleges...,Maradjunk békességben,és válaszom az eredő kérdésedre:

hívj egy szakit!

2021. szept. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Arra lettem volna kíváncsi, hogy a kötéstávolság ezeknél a törölközőszárítós radiátoroknál szabvány méret-e. Mert amit találtam neten azok mint 555mm-esek, de a korábbi radiátor amit cserélni szeretnék már 15 éves és ott 575mm volt. Sajnos erre nem gondoltam és nem mértem meg előtte. Ezért nem tudtuk mi felrakni és igen meg fogja csinálni egy szakember csak kíváncsi lettem volna milyen megoldásokkal lehet ezt kivitelezni. Ha ez egy IQ bajnok kérdés én kérek elnézést. Nézz szét gyk-n mert akadnak olyanok is. Nem fáradok, és nem foglak lebunkózni, de ha nem tudsz érdemben hozzászólni neked sem muszáj ám válaszolni!
2021. szept. 22. 20:12
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Nem hinném, hogy egyedi alkatrészt kellene legyártatni. Keress arra a kifejezésre, hogy radiátor excenter.
2021. szept. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!