Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Egy gázóra ideigelenes leszere...

Cobain kérdése:

Egy gázóra ideigelenes leszerelése 30 ezer forint lenne?

Figyelt kérdés
Kazáncsere miatt ideiglenesen le- és visszaszereltettem a gázóránkat. Kb. 2x15 perc volt maximum. Csak a LESZERELÉSRE kiszámláztak 30 ezer forintot, a visszaszerelésre még nem kaptam meg a számlát. Ez létezik? Valaki kapott hasonlóan magas számlát már?

2021. szept. 28. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek szereltetted le?
2021. szept. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig úgy tudtam, hogy az ideiglenes leszerelés és visszakötés akkor van, ha pl. nem lakják a házat egy ideig, és kiköttetik, hogy ne kelljen semmit se fizetni, rendelkezésre állási díjat sem.
2021. szept. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, 30 ezer egy óra mókolásnál teljesen átlagos összeg. Mondjuk hogy mi a tökömért szereltetsz le órát a gázcsap elzárása helyett azt nem tudom...
2021. szept. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kazáncsere miatt kellett, mert máshová került a kazán, így szükséges volt műszaki átadás, amihez ideiglenesen le- majd vissza kellett szereltetni a gázórát. De ez csak a lszerelés ára, tehát a le- és visszaszerelés 60 ezer forint lenne?
2021. szept. 28. 11:30
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Életemben nem hallottam hogy kazánáthelyezés miatt le kell szedetni (60ezerért!) a gázórát! Minek és miért???
2021. szept. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

Én arra emlékszem, mikor volt egy albérlőnk, aki nem fizette a gázszámlát és leszerelték a gázórát a lakásban. Arra is kiszámláztak még plusz elég sok összeget, én annó 20 ezerre emlékszem. Természetesen a visszaszerelés díját is fizetned kell.

Én sem hallottam még olyanról, hogy le KELL szerelni a gázórát. Le LEHET, de jó nagy hülyeség.

2021. szept. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nyomáspróbát kellett csinálni. De nem is ez a lényeg, hanem az összeg!
2021. szept. 28. 12:16
 8/10 anonim ***** válasza:
17%
Az összegen ne csodálkozz. Fizetni kell a felügyelő bizottsági tagokat, a rezsicsökkentés miatt elmaradt bevételeket valahogyan be kell hozni, sokba kerül a cégvezető gépkocsija stb.
2021. szept. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha viszonylagosan közel hegesztenek az órához, akkor szokták levenni-levetetni. Mivel elzáró az óra előtt van, az órába pedig marad gáz, ami a visszamelegedéstől berobbanhat.
2021. szept. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 10 évvel ezelőtt 10-10 ezerért szerelték le , majd szerelték vissza.E Egészen meglepődtem amikor a számla jött , azt hittem , hogy ingyen van.

Szóval a válasz: igen , lehetséges

2021. szept. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!