Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Régi kádár kocka beton padlóit...

Régi kádár kocka beton padlóit hogyan újjitánad fel?Jelenleg szönyegek vannak a szobába.

Figyelt kérdés
2021. szept. 28. 23:05
 1/7 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
betont.rendbe hozni ha kell aztán laminált padló
2021. szept. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Új burkolattal. Helyiség és ízlés szerint padlócsempe, laminált, parketta stb. Azt szakember meg tudja mondani, hogy a meglévő betonra elég egy aljzatkiegyenlítő réteg, vagy újra betonozni is kell. De a szőnyeggel sincs semmi baj, ha nektek tetszik. Én csak azért nem szeretem, mert még mindig katasztrofálisan kicsi a választék szőnyegpadlóból, minden, amit árulnak, vagy inkább irodába való, vagy a 80-as évekbeli lakótelepi feeling.
2021. szept. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 mindentudó99 ***** válasza:
80%
Laminált padlóval
2021. szept. 29. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Belső szobákba parketta, az melegebb, időtálló. Ha nincs rá pénz, helyette laminált padló. Ahová cipővel bejártok, vagy ahol esztek, mosogattok, vagy ha háziállatok járnak ki-be, oda inkább járólap, az könnyebben tisztán tartható. Ha nincs rá pénz, akkor helyette linóleum.
2021. szept. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Én felverném a betont és alászigetelnék.
2021. szept. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon fogadd meg 5-os tanácsát! Szigetelj!!! Már 5 cm szigetelés is annyival komfortosabbá teszi a házat hogy nem hiszed el!
2021. okt. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 puritan ***** válasza:

Én a konyhámban feltörtem a betont, kihordtam egy réteg földet, aztán jött egy réteg beton, arra 5cm lépésálló nikecel, aztán megint beton. Aztán le lett rakva járólappal.

Ugyanolyan hideg, mint előtte volt, marhára semmit nem venni észre a hőszigetelésből.

2021. okt. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!