Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hangszigetelésre,milyen...

Hangszigetelésre,milyen megoldások léteznek?

Figyelt kérdés

Van egy fal szomszédom

(régi téglalakás)

Szóval a szomszéd a kis öreg szegény iszonyúan süket.

Legalább 100-on hallgatja éjjelente a Duna,M1,M2 műsorait.


Egyik nap hajnali négykor arra ébredtem,hogy művelődött rádión vagy valamin Vivaldi 4 évszakot hallgatott őrületes hangerővel.


Mondjuk ez már mást is zavarhatott, mert nem sokkal később ajtónyikorgást és ajtókopogást hallottam a folyosóról utána pedig lehalkította.


És ezek őszintén eléggé zavaróak.



2021. okt. 8. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél neki fülhallgatót!
2021. okt. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tesóm szomszédja dettó ilyen. Csak beszélgetni kellett vele,hogy nagyon hangos a tévé. Nem tudta hogy léteznek már vezeték nélküli fülhallgatók. Rendeltünk neki egy Bluetooth fülest, ő kifizette, mi megmutattuk hogy kell használni.
2021. okt. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felejtős az utólagos hangszigetelés, én is utánanéztem és szakikat is megkérdeztem, hogy mit lehetne csinálni a pár éve épült csokos papírlakótelepen, hogy ne halljak mindent ami a tömb 70 lakásának bármelyikében zajlik. Kb semmit, vagy ha igen, akkor több milliós költséggel.
2021. okt. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PoliHisztory válasza:
Én ugyanígy voltam. Egyik oldalon TV, másik oldalon kutya, felettünk meg rohangálós gyerek. Felhívtam egy rakás céget, hogy valamit javasoljanak már, mert ez nem bírom, elköltözni pedig nem akarok. Pedig sokan ezt javasolták.. Persze valaki azt mondta, hogy én vagyok hisztis, de végül egy cégtől kijöttek felmérni a helyzetet. Az igaz, hogy nem volt olcsó, de azóta nem vagyok idegbeteg, úgyhogy megspróltam az életem végéig tartó nyugtató meg Magne B6 vásárlást. A Phonestartól jött el hozzánk. Látszott, hogy nem egy lakást csináltak már. Átmentünk a szomszédokhoz is és a felső szomszéddal sikerült annyiban megegyezni, hogy mivel olcsóbb és egyszerűbb volt az ő padlójukat szigetelni, így azt felesben megcsináltuk.Oké, felmerül a kérdés, hogy miért nem egyedül ők fizették, de ennek is örültem, mert a plafonom elég problémás lett volna. Sajna a másik 2 szomszéd nem volt ennyire cuki, de így is örülök, hogy vége a szenvedésnek. Ha valakinek kell, szívesen küldök telefonszámot, telefonon is sok infot mondtak. Vagy a neten keressetek rá a Hang és Tűz kftre
2021. nov. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!