Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Elviselhetetlen az új szőnyeg...

Elviselhetetlen az új szőnyeg illata . Háziállatra veszélyes ?

Figyelt kérdés

Nemrég vettünk egy új nagy szőnyeget a nappaliba. Gyönyörű, de cica és torpenyuszi is van itthon.

A kérdésem a következő lenne. Egy hónapja át tettem a másik szobánkba , de nem tudtam aludni a szagától...akkor ment a másik szobába szellőzni..egy ott volt abban az egy hónapban . Tehát négy hétig szelloztettuk. Atkefeltem ecettel is már, kiraktam a napra , hidegben is volt már az udvaron.. és így került a nappaliba. A cicám és a nyuszim el előszeretettel alszik , játszik rajta de mind a kettő vegyszer szagú....a nappaliba belépek és érzem a szagát , idegesítő.


Ti hogy oldjatok meg a problémát ? Nem veszélyes állatokra nézve így ?

Köszi először is...nincs több ötletem...


2021. dec. 1. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A nyuszi cica még csak csak, de rád is hatással van.
2021. dec. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 L.. István ***** válasza:
Tisztíttasd ki profikkal, géppel, van háztól-házig szolgáltatás is, bár biztos nem olcsó.
2021. dec. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Ez nem CSAK az állatokra veszélyes, hanem rátok is. Küldd vissza az üzletbe, mert ez egészségkárosítaó, így nem vagy köteles megtartani.
2021. dec. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 L.. István ***** válasza:
46%
#3: Ha egy hónapja áttette egy másik szobába akkor az ugye min. 1 hónapos, már nem veszik vissza.
2021. dec. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Ok, ez elkerülte a figyelmemet, akkor egy hónapja kellett volna visszavinni. Most kb. csak kidobni lehet.
2021. dec. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, veszélyes anyagokat tartalmaz. Amúgy nagy szőnyeget háziállat mellé nem ajánlok. Nekem egy cicám van, de elég gyorsan lecseréltem az újonnan vett nagy méretű szőnyeget több kisebbre, mert a szőr takarítása rémálom.
2021. dec. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#4

Pedig pont annak kellene a visszavétel indokának lenni, hogy EGY HÓNAP után is büdös!

Ha 1-2-3 nap után reklamált volna, akkor elhajtják, hogy majd kiszellőzik.


Kérdező!

Nyugodtan tárgyald le a bolttal a menetet, ilyen esetben elküldik valami (labor)vizsgálatra - azelőtt ez KERMI volt, most nem tudom mi - és ha jogos az észrevétel, vissza kell adják a pénzt.

2021. dec. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
4-es: ilyen indokkal, hogy több mint egy hónapja nem megy ki belöle a szag, vagy vissza kell venniük, vagy fordulhat a kérdezö a fogyaszóvédelemhez, mert ilyet nem lenne szabad forgalomba hozni.
2021. dec. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!