Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Vettem egy házat és a garázs...

Vettem egy házat és a garázs betonpadlójánál 3 cm es mélyedés van a kerekeknél hogyan lehetne újra vízszintbe hozni?

Figyelt kérdés
2021. dec. 26. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:

A mélyedés mitől van? Megsüllyedt, berepedezett a beton? Vagy felmállott?

Igazából a tuti megoldás mindenképpen a beton feltörése, rendes alapozás, majd újrabetonozás lenne.

2021. dec. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szerintem autóval ahogy beáltak mindig.

Feltörni nem szeretném.

2021. dec. 26. 12:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, nyilván a garázst a használat amortizálja, a kérdésre nem sikerült válaszolni, mi a jelenség? Málik, reped, süllyed?


#1

2021. dec. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Süllyed
2021. dec. 26. 12:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor viszont hiába csinálnál vele bármit, nem lenne megoldás még középtávon sem. (Hacsak nem akarod érdemben terhelni a padlót, pl. nem állsz be kocsival)

Marad a feltörés, alapozás, tömörítés, újrabetonozás

2021. dec. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Régen divat volt, hogy az autó kerekeinél csináltak egy pici gödröt a betonba hogy az autó nem guruljon el, főleg ha nem volt vízszintben mert kifelé lejtették!!! Nem erről van szó? Magától a beton nem kopik 3cm!!!!

Ha ezt el akarod tüntetni, akkor 2 lehetőség van, vagy estrichbeton, vagy aljzatkiegyenlítő, de a rétegvastagság miatt lehet hogy 2 rétegben kell önteni!!! Van aki ilyenkor azt csinálja, hogy csemperagasztóba beleszórja a törött csempedarabokat és azzal tölti fel.

2021. dec. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg kikopott 3 cm-t az azt jelenti, hogy erősen kispórolták a cementet belőle: sz*r betont feltörni, rendesen újrabetonozni.

Szerintem egyáltalán nem drágább, mint mindenfélével kenegetni, javítgatni a régi betont.

2021. dec. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!