Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyi pénzből tudnám felújita...

Mennyi pénzből tudnám felújitani a lakásomat? Több infó lent

Figyelt kérdés
Az ingatlan Nyíregyházán található. 69 nm, 3 szoba, teljes vízvezeték csere, teljes elektromos hálózat csere, teljes fürdőszoba felújítás, szobák festése, járólapcsere, klíma, konyhabútor jó, 4 belső ajtó, 1 bejárati ajtó csere és ezekenek a munkadíja. Ez kb 4 millióból kijönne?
2022. jan. 1. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
A munkadíja kijön, plusz az anyagköltség ugyanennyi.
2022. jan. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Soha nem értem az ilyen kérdéseket, mert az ilyen felújítások nagyon függnek a felhasznált anyagoktól. Akár önmagában a fürdőre, vagy a konyhára is 1-1 milliót lazán el lehet költeni.
2022. jan. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

2-es mondok jobbat, önmagában a villanyra el lehet költeni ennyit... :/


Sajnos én most tartok itt...


70 éves alu hálózatot kellene cserélni, 50 nm2, régi kis parasztház, fél milliót mondtak a belső hálózatra és az se biztos, hogy a régi fatákolmányba beteszik a 32 amperes biztit, akkor még lehet a szolgáltatónak is perkálni + 100 ezreket...

2022. jan. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%

Itt mindeni dobálódzik a milliókkal.

Bőven ki lehet hozni annyiból, ha ügyesen gazdálkodtok, akkor jóval kevesebből is.

2022. jan. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
#4 Max ha mindent maga csinál, és a legolcsóbb anyagokat veszi, meg max meszeli a szobákat, de még így is repkednek a 100 ezrek az alapanyagokra, és nem lesz olyan amilyent szeretne.
2022. jan. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
A 4-es még életében nem csinált ilyet, csak elképzeli.
2022. jan. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
#6 Valószínűleg igen, vagy nincs tisztában a mostani árakkal. Én most csináltam az előszobámat, 2,2x1,5m, bejárati ajtó visszajavítása, tapétajavítás egy gipszkarton a plafonra fém vázon, festés, ajtótokok, radiátor csöveinek mázolása. Ez úgy cakk pakk festékek, hengerek, ecsetek stb, kb 50 ezret otthagytam a boltban csak anyagra.
2022. jan. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én éppen most újítottam fel a debreceni 63 nm-es lakásomat, pont ahogyan te írod, kivéve az elektromos hálózat cseréjét, és az került 7 millióba.
2022. jan. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!