Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szétfagyott a kondenzacios...

Szétfagyott a kondenzacios kazan, mit lehet tenni hogy maskor ne kovetkezzen be ?

Figyelt kérdés
Szoval az eloszobaban van ahol van 1 kis radiator de megis szetfagyott mert elfolyt az osszes viz es ujratoltesnel is omlott belole a viz . Csutortokon jon a szervizes remelem addig nem lesz semmi gond pl a vizvezetekkel es radiatorokkal . Most vettuk a lakast meg nem lakunk benne … de eleg kellemetlen …

2022. jan. 18. 19:26
 1/10 Noren1989 ***** válasza:

Én erősen elgondolkoznék az eladó felelősségén.


Bàrmit csinàltok, szakvélemény,biztosító.

2022. jan. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk, nem kéne kikapcsolni ha fagyveszélyes a környezet. Én még nem is láttam olyan modellt, amiben ne lenne fagyvédelmi funkció. Ez úgy működik, hogyha a hőmérséklet 5 C alá csökken a helyiségben, akkor bekapcsol temperálásra a kazán. A másik macerásabb, és drágább megoldás fagyállóval feltölteni a rendszert.
2022. jan. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha már így vettétek és az eladón be akarod hajtani, akkor járj utána, hogy javítás után tudod-e bizonyítani, hogy egyáltalán volt ilyen kár.
2022. jan. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Szétfagyott a kondenzációs kazán mert elfolyt az összes víz?

Lakás és nem ház?

Sántít ez találj ki valami hihetőt.

2022. jan. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Ha megvettétek,és birtokba is adták,ez már a te problémád .

Biztos elmondták a fűtéssel való teendőket is .

2022. jan. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4 lakasos tarsashaz kis udvar reszel . Minden lakasnak kulon futese van . Vaillant kondenzacios kazan van benne azert irtam hogy szetfagyott mert a szerelo ezt mondta telefonban . Ma delelott jon javitani es kifog derulni hogy mi tortent .

A kulcs atadas 01.06 volt. Nem is akarom az elozon behajtani hiszen mar atadta . De arra a kerdesre senki sem irt hogy lehet e szigetelni vagy milyen megoldasok vannak .


Egyik munkatarsam szerint tomites is szetmehetett, neki 1x volt ilyen .

2022. jan. 20. 08:29
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem volt kikapcsolva a termosztat 20 c ra volt allitva . Szombaton meg nem volt semmi baja hetfon meg mar a lepcsore volt fagyva a viz . A nyomas 0 baron . Mikor felakartam tolteni folyt mindenhonnan a viz , leginkabb a hocserelos resztol . Ekkor hivtam szerelot ….
2022. jan. 20. 08:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs nagy tapasztalatom benne, de ha először kifolyt és utána fagyott meg, akkor tömítés lehet a gond.
2022. jan. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem volt olyan nagy hideg hogy bent elfagyjon
2022. jan. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20 fokra állítva hogyan fagyott volna már szét, te jó ég. Kicsit gondozzunk már! Az nem szétfagyott, hanem valahol folyik belőle a víz. Korrózió, sérülés, régi tömítés.
2022. jan. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!