Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szoktatok a melósokkal beszélg...

Szoktatok a melósokkal beszélgetni felújítás közben?

Figyelt kérdés
Pl van egy burkoló nem sokat de beszélgetünk viszont ha beszélgetünk nem csinál semmit, áll a munka, ha nem vagyok ott szintén "lelassul" a munka, mondom is magamban, hogy nem ezért fizetek, hogy itt állsz és messengerezel... Olyan munka amit meg tudnék csinálni, csak a lakasfelujitasi támogatás miatt ki kellett adnom vállalkozónak, egyrészét kiadtam, egy részét megcsinálom, de így legalább az anyagot el tudom számoltatni ami kell az én részemhez is az ő munkadijával. Viszont ez nagyon idegesítő.

2022. jan. 31. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ne tartsd fel hagyd dolgozni!
2022. jan. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

A burkolók m2 re dolgoznak. Amig nem dolgozik addig nem is keres .

A munka elvégzésére kell dolgozót keresni,és nem napi díjra .

2022. jan. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem napi díjas, m2-re dolgozik viszont lehetne haladósabban is csinálni, ha nem állna le vagy ha olyan kedve van elmegy valahova aztán visszajön 1-2 óra múlva stb
2022. jan. 31. 18:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tartja a megbeszélt határidőt akkor miért foglalkozol vele??
2022. jan. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Ezt én sem értem mit kell b..szogatni ha amúgy halad.
2022. febr. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2 nap mínuszban van igazából
2022. febr. 1. 08:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem létezik olyan felújítás, amit "határidőre" befejeznek. A 2 nap mínusz az teljesen jelentéktelen, nem is számít.
2022. febr. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!