Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Egy lakótelepi kis konyhában...

Egy lakótelepi kis konyhában a felújítás (alsó szekrénysor csere, benne természetesen munkalap, csaptelep, mosogató)+mosogatógép, tűzhely, mennyibe kerülhet kb.?

Figyelt kérdés
Nem luxusminőségben, de úgy normálisan. Vannak olyan megbízható vállalkozások akikre az egészet egyben rá lehetne bízni?

2022. febr. 3. 14:16
 1/10 anonim válasza:
83%

Vannak cégek, de nem egyszerűbb rendelni kompletten az IKEA-ból?

Van tervező programjuk is, úgy tudom.

2022. febr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam az Ikea-ra. Csak gondoltam az drágább ha tőlük rendelek a beépitéstől kezdve mindent - persze nem biztos- igazából fogalmam sincs. Illetve ez esetben ikea mosogatógép és tüzhely is lenne, azoknak a minőségéről pedig szintén nincs ismeretem.
2022. febr. 3. 15:00
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan rendelj, az ottani sajátmárkás gépek mind Electrolux és hasonló neves cégektől vannak.


Utána tudsz nézni a neten.


Az IKEA szekrényeket simán össze tudod szerelni, legfeljebb a pult beállítása, és kivágásához kell egy jó asztalos....

2022. febr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
IKEA-t merem ajánlani
2022. febr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Itt a tervezőprogram:


[link]

2022. febr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
ikeat megrendeled, kihozzak es egyedul osszerakod. nem kell egy egesz brigadot fizetni. mondjuk az elektronikat meg a vizet nem vallalnam be, arra hivnek embert, de a butorokat siman osszerakod egymagad. ikeas mosogatogepek es tuzhelyek is teljesen jo minoseguek
2022. febr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia én épp most tervezem megvenni az ikea konyhámat. A keret szűkös, ezért lemondtam első körben a drága frontokról, sima fehér bútorlap lesz (Veddinge). Igaz ebben va 3 felső szekrény is, de nekem az U alakú konyhám (1,5m x 3m x 2 m) mosogatógéppel együtt kihoztam 630e ft-ra. Ez nagyon baráti, sok lemondással járt, és sokat kellett sakkozni. Ennél nem olcsóbb sehol sem.


Sütő nincs benne, sem főzőlap, szabadonálló gáztűzhelyem van, attól egyelőre nem válok meg.

2022. febr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Panel konyha, 340*195-ös alapterület, 260-as belmagasság. Egyedi bútort csináltatunk, a felső szekrény a plafonig fog érni, felül a szekrények is mélyebbek lesznek. A frontok egyszerű, fehér színű, közepes árkategóriájú bútorlappal készülnek, a bútor 220*195*260-as méretekkel készül. Tegnap kaptam egy előzetes árajánlatot, gépek nélkül 1,2 millió. Ebben benne van egy asztal, ami kapcsolódik a pulthoz, és a konyhabútorral átellenes sarokban egy 145*145-ös fali sarokszekrény. Hétfőn megyek egyeztetni, finomítani a látványterven. Az ikea sem lenne sokkal olcsóbb, és túl sok kompromisszumot kellett volna kötni az állandó készlethiány miatt.
2022. febr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
700.000
2022. febr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
500.000 ft
2022. aug. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!