Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Az új HiSec 2.0 ajtóval mik a...

Az új HiSec 2.0 ajtóval mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sokan szidják ezeket a kínai ajtókat. Állítólag most van egy újabb generáció HiSec 2.0 néven. Van már valakinek ezekkel tapasztalata?

#bejárati ajtó #Hisec 2.0 #Biztonságiajtó
2022. febr. 5. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Egy normális biztonsági ajtó duplája-triplája ennek. Valószínűleg pont ugyanakkora putri, mint az előző verziója, és az összes néven árult utánzata.....
2022. febr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
a 2.0-val nincs tapasztalatom. de árultam régen hi-sec ajtót és társait. egy bizonyos rétegnek jó, aki nem tart otthon olyan értéket amit feltétlenűl meg szeretnének szerezni illetéktelenek. gagyi ezer forintos zárak vannak alul és felül is, nagyon egyszerűek. egy profi betörőnek nem okoznának gondot feltőrni. nekem is kinai ajtóm van, vettem is egy komolyabb zárat rá 20 000 forintért. szerintem a mabisz MSZ ENV 1627-1630:2000 szabvány szerint a II. osztályba sorolja ezeket az ajtókat, ami a leggyengébb. ami azt jelenti, hogy három perc alatt át lehet törni az ajtón, addig kell ellenállnia. de sokszor szerintem csak úgy kapták meg ezek az ajók akár ezt a minősítést is az ÉMI-től ( építőipari minősítő intézet ), hogy egy kicsit meg kellett tolni pénzzel az ügyet. ahova nem akarnak betörni oda egyébként teljesen jó. csak bele kell gondolni, hogy egy átlagos beléri ajtó sem kerül több pénzbe, viszont annak nem kell semmilyen biztonsági követelményeknek megfelelnie. átvételkor jól át kell nézni, mert sokszor a kinából való szállításkor megsérül, sokszor nem is értettük miként rakták be kinaiak a konténerbe.
2022. febr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A kilincs, pláne amelyikben világítás van, nagyon gyenge. A múltkor a kezemben maradt mikor behúztam az ajtót.
2022. febr. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ahogy 2# írja. De én úgy emlékszem 1 záras állapot volt a 3perces, a 2 záras 5 percest kapott eredetileg. De késöbb egyik kínai sem lett meghosszabbítva mint biztonsági ajtót. Ennek meg több mint 5-6 éve.

Elolvasva, most plussz az a kamerás kitekintő, és a pánik zárbetét. Ami nem nagy eresztés, mert ezer éve van ilyen. Illetve az 1 kulcsos zár is, és nem kell 2 kulcsot vinned. Zárbetét minősítésről viszont hallgatnak, tehát olyan vacak mint régen, azonnal csere.

2022. febr. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Külföldön az egyik nagy barkácsáruházban láttam egy félbevágott Hisec ajtót amit "kerülendő példának" tettek ki egy normális biztonsági ajtó mellé szemléltetőnek.

Arra emlékszem csak, hogy a két vékonyka takarólemez között, hajtogatott fehér papírral volt stabilizálva/kitömve.

2022. febr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Akkor az nem az volt.
2022. febr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

“ Akkor az nem az volt.”


A nagy szart nem. Sokkal ezelőtti exemnèl cseréltem zárat egy ilyen szutyok Hisecben, az is két vékony lemez között kartonpapírral volt kitömve. Az anyósjelölt csak lesett, hogy hoppá…..

2022. febr. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
Akkor az a nagyon régi volt amit barkácsáruházakban is kapsz jelenleg ( az a kivitel). Régóta csak a vastagabbat forgalmazzák, amin belül gyapot van.
2022. febr. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Akkor az nem az volt."


5-ös vagyok.

Már nem is reagáltam erre a megjegyzésre, mert itt rendszeresen meghazudtolják az embert az okosok.

2022. febr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9:

Igen, a GyK-n páran igen látványosan bele vannak szerelmesedve ebbe a szutyok Hisecbe…

Mondjuk azért van, aki ennél többre vàgyik 😀

2022. febr. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!