Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Készpénzes fizetőként is...

Készpénzes fizetőként is nehéz jó szakembereket találni?

Figyelt kérdés
Vagy jobban ráérnek ha tudják, hogy készpénzben fizetek?
2022. márc. 11. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Mert miben lehet még fizetni? Átutalással? Minden szakembert ki kell fizetni a munka után. Nem a pénzen múlik, hogy találsz-e jó szakembert. Mindenki kp-ban fizet.
2022. márc. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Válogathatnak a munkák között, és annyit kérnek amennyit akarnak. Nem érdemes alkudozni, mert akkor nem hozzád mennek dolgozni. Nehéz jó szakembert találni. Mindenki készpénzes megrendelőnek számít, nem szoktak hitelre dolgozni.
2022. márc. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A szakemberekek sokat kérnek. A jók még többet. Náluk csak készpénzzel fizethetsz. Vannak cégek, akik jó szakembereket foglalkoztatnak. Náluk lehet utalni is, de ők még annál is többet kérnek.
2022. márc. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy készpénzben fizetsz?


Mindenki abban fizet (vagy azonnali átutalással).

Manapság már az is kisebb csoda, ha nem kéri el előre a pénz egy részét.

2022. márc. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Én pont kifogtam egy szakit aki adott számlát és utaltam neki a pénzt. De ez ritka mint a fehérholló.
2022. márc. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!