Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Egy ilyen konyhabútor elkészít...

Egy ilyen konyhabútor elkészítése mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
[link]

2022. márc. 15. 20:05
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
18. Egyedül te emlegeted az ikeat... te csak azt ismered?
2022. márc. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
65%
20... a 9ben még dícserted a ciganyokat.. mi ez a palfordulas?? 😂😂
2022. márc. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Belőletek indulok ki, mert mindig oda mentek bútortvásárolni a szátok meg sír mikor 2 év után törik össze.
2022. márc. 15. 22:09
 24/33 A kérdező kommentje:
Egyen meg benneteket az irigység! Na csumi😘
2022. márc. 15. 22:11
 25/33 anonim ***** válasza:
81%
Hát erre a hányingerre épeszű ember nem irigykedik :D
2022. márc. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
47%

23. Ismerjük egymást? Honnan tudod h a gyk olvasók hol vásárolnak? 😱


Nem kell válaszolnod..

2022. márc. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
93%

„Ebben a bútorban semmi giccs nincs, hogy cigányosnak nevezzétek! Ez egy finom, letisztult, úrias, polgári stílusú elegáns bútor!!!„


Nem, ez egy vidéki-, mediterrán stílusú konyha sok bling-bling‘-el.

Stílusirányt tévesztett. A vidéki konyhákra nem jellemző az arany interzia, rozetta. Még az olasz mediterrán konyhakra sem.

A Scavolini Baltimora hasonló stílus arany nélkül. Ha ilyen konyhára vágysz 6 millió alatt nem kapod meg a korpuszt. Asztalossal csináltathatod akkor talán másfél millióból ki lehet hozni. Most, hogy a fa is munkadíj is drágult, a lokáció is szerepet játszik az árképzésben elképzelhető, hogy valamivel több.

2022. márc. 16. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

27: szerintem a képen lévő bútor tipikus orosz (ízlés nélküli) újgazdag cucc, az ő pénzéért legyen rajta MINDEN a konyhabútoron IS.


:-DDDD

2022. márc. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
83%

Nekem speciel nem tetszik és fogalmam sincs mennyibe kerülne, de adnék egy tippet, ha a jelenlegi konyhád egyébként jó állapotban van.


Nekem 25 éve ugyanaz a beépített konyhabútorom van, de most fog harmadszor arculatot váltani, az új bútor árának a negyedéért.

Minden alkalommal csak az ajtók lettek lecserélve, 1x a pult is, most is ez következik. Csak most még a csempe is le lesz szedve és üvegpanel lesz helyette.

Bármilyen konyhabútor ajtót, bármilyen méretben legyártanak neked:

[link]

2022. márc. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
86%

Mezei MDF mart frontok, szerintem is túl cigányos, de ízlések és pofonok.

Nem kerül többe, mint egy bármilyen másik. Ez csak design.

Maga a bútor elkészítése szerintem 1-1.5 milla, plusz a gépek még egy misi környéke.

2022. márc. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!