Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Melyik színes falfesték vált...

Melyik színes falfesték vált be nektek?

Figyelt kérdés

65m2-es panellakás 2 színes falú szobáját szeretnénk szintén színesre átfestetni. Nekem Héra festéket javasoltak (esetleg Dulux), de ahogy nézegettem a típusokat, hát nem csak egyféle létezik.

Nektek milyen festékek váltak be? Azt a színt adta vissza, amit kinéztetek?

Az egyik szoba gyerekszobának készül, érdemes oda más jellegű festéket használni? Mindent osszatok meg légyszi, ami eszetekbe jut :) Ilyen kis felület esetében nem szeretnék a minőség rovására spórolni.



2022. márc. 24. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

Nálunk csodálatos, a színskálának tökéletesen megfelelő volt a Platinum, soha nem fogunk mással festeni.

Igaz ami igaz, nálunk nem volt elég az 1 réteg, 2x kellett kenni, de ez lehet a mi hibánk, vagy a falé.

2022. márc. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Dulux tökéletes.
2022. márc. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2: pontosabban? EasyCare, EasyCare bázis, Nagyvilág Színei, Perfect Matt bázis?
2022. márc. 24. 11:59
 4/7 A kérdező kommentje:
A leírások alapján szerintem az EasyCare lenne a legjobb minőségű számomra. Az mit jelent, hogy bázis?
2022. márc. 24. 12:06
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk a nagyvilág színei vannak. Semmi panaszom nincs rá. Jó színek, jól fed, nem csepeg, könnyű dolgozni vele.
2022. márc. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Engem a reklám alapján az győzött meg az EasyCare-nél, hogy a nagyvilág színeivel ellentétben erről minden is lemosható problémamentesen :D Ha a nappaliba olcsóbbat is választanánk, de a gyereknek tervezett szobába mindenképp erre lenne szükség.
2022. márc. 24. 14:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem próbáltam, de ha mosható kellene azt venném, mivel ugye a másik már bejött. :)
2022. márc. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!