Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Utólagos vízszigetelési...

Dozerman kérdése:

Utólagos vízszigetelési módszerről, amit inyjektálással végeznek, van e valakinek valamilyen véleménye tapasztalata?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy elég hatásos e ez a módszer, megéri e megcsináltatni.

#utólag #vízszigetelés #Inyjektálás
2022. márc. 27. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem bevált, mondhatom hogy hatásos, de én csináltam, vízüveggel.
2022. márc. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen megéri, de a vízüvegnél ma már sokkal jobb anyagok vannak.
2022. márc. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2

Lehet, de én 20 éve csináltam (vályog nyaralónkra) és azóta sincs vele semmi gond. Láthatóan újabb 20 évet, vagy többet is ki fog bírni. Nekünk ennyi bőven elég és ha 40 évenként újból kell csinálni, akkor majd megcsináljuk, nem egy nagy durranás.

Nekem nem ér 10ezerFt/fm-t (a legolcsóbb ár, mert van 25ezer/Ft is, faltól függően) amikor mindennel együtt 2 x 8 óra alatt végzek és a költségem 10ezer mindennel együtt a 900 Ft/l vízüveg árral számolva.

2022. márc. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Azt lehagytam, hogy azért 2 x 8 óra és nem csak 1 x 8, mert farkasfog mintában (dupla sorban) csináltam és másnap még egyszer feltöltöttem - pótolva ami szétterjedt - mielőtt lezártam a lyukakat.

2022. márc. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!