Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyi idő egy ilyen felújítás?

Mennyi idő egy ilyen felújítás?

Figyelt kérdés

A szakemberek már megvannak, tehát attól vonatkoztassunk el, a tiszta munka idő érdekelne.


60nm lakás, vizesblokk mozgatás: konyha átvitel lenne egy másik szobába, lehet hogy aljzatot is kell betonozni (ez bontáskor derül ki).

Konvektor kicserélése MIKA kazánra, radiátorokra.

Teljes villanyszerelés, 3*20 amperre bővítés.

Előszobába, fürdőbe, es konyha-nappaliba elektromos padlófűtés, és mivel alattunk pince van, alapos szigeteléssel.

Klíma beszerelés (1 kültéri, 3 beltéri egység).

Új padló burkolat mindenhol.

Új konyha beszerelése.

Új fürdőszoba, kád, új WC.

Az ablakok újak, de szeretnénk szúnyoghálót és redőnyt rájuk.

Előszobába tároló polcosítás, öltöző kialakítás.

Beltérre új ajtók, illetve új bejárati biztonsági ajtó.

Riasztó bekötés.

Festés.


A kivitelező szerint 3-4 hónap alatt meglenne, és szept-október körül lehetne beköltözni. (Birtokbaadás kb június.)

Félek, alábecsüli. Ti mit gondoltok?



2022. ápr. 21. 10:41
A kérdező szavazást indított:
3-4 hónap
4-5 hónap
5-6 hónap
6-7 hónap
Több
11 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Meg lehet ennyi idő alatt oldani. Én nem egybe újítottam és nem volt padlófűtés/kazáncsere, de minden betonig vissza lett verve és az összes vezeték, cső cserélve lett, ajtó is, és fal is lett építve egy helyen, és alkalmanként 3 naptól másfél hétig tartó munka volt, össz max egy hónap, a lakás valamivel kisebb.
2022. ápr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Nekünk hasonló munkálatok voltak (mínusz vizesblok mozgatás, cserébe plusz kinti szigetelés), 3-4 hónap volt a meló úgy, hogy mi mindent saját magunknak csináltunk a villanyszerelésen kívül meló után, nem hívtunk szakikat. Az áram bővítése nagyon sokáig tartott, amiatt végül csúszott a költözés 1-2 hónapot. Júniusban kezdtünk, decemberben költöztünk végül.

A villanyszerelést minél hamarabb indítsátok el, azon kívül reális a 3-4 hónap ha normálisak a szakemberek és nem tűnnek el.

2022. ápr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Én 5-6 hónapra szavaztam, de ha megtennéd, hogy miután minden elkészült, amit felsoroltál, leírod végül mennyi időbe telt, azzal egyrészt igazságot teszel, másrészt pedig másnak, akiben ehhez hasonló kérdés szintén felmerül lehet ez egy támpont.
2022. ápr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Visszajelzek majd! :D
2022. ápr. 21. 17:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Köszi! :)
2022. ápr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

3-4 hónap, ha tényleg mindenki tud jönni egymás után, zéró csúszással.


Szerintem több lesz az, sajnos. Inkább 5-6


Jó zsebbenyúlós felújításnak tűnik :D

2022. ápr. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
Reálisabb az 5-6 hónap.
2022. ápr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!