Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Nagyjából mennyibe kerül egy...

Nagyjából mennyibe kerül egy lakásnyi redőny elkészítése, felszerelése mostanában?

Figyelt kérdés

1 nagyobb konyhai ablak (kétszárnyú), 1 normál fürdőszobai ablak, 2 nagyobb ablak a hálóban (2 kétszárnyú egyben), egy nagyobb a nappaliban (3 szimpla ablak egyben és egy ajtó).


Nagyságrendekre lennék kiváncsi, hogy milyen árat fognak nagyjából, mire készüljünk.

Vagy hagyományos műanyag, fehér manuális lesz, vagy ez csak motoros verzióban.


2022. ápr. 30. 16:30
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
(Volt nálunk redőnyös, azt mondta majd kiszámolja és hív. Szeretnék felkészülni, hogy mennyire fogok szívrohamot kapni az ártól.)
2022. ápr. 30. 16:32
 2/18 anonim ***** válasza:
A Józsaredőny oldalán van árkalkulátor.
2022. ápr. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Keress kalkulátort, honlapon.
2022. ápr. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

brutálisan felmentek az árak... panelra valami 300-400k...


Inkább veszek jó minőségű sötétítő függönyt, azt ugyan ott vagyok

2022. máj. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Csak a sötétítő függöny mellett nem tudom kinyitni az ablakot. Egyrészt macska miatt is kellene a redőny, illetve valamennyire a bogarak is kicsit nehezebben jutnak be.

Egyébként valószínű ez is lesz meg az is (mostani lakásban is így van), de a redőny, ami 100%, függöny pedig ha jól mutat. Mivel van ez is meg az is most, így tudom, hogy számomra összehasonlíthatatlan a kettő.

2022. máj. 2. 17:52
 6/18 A kérdező kommentje:

Ma kaptam meg a megdöbbentő árajánlatot 😅

Az online kalkulátor nem tudom, hogy jó-e még, számol-e az áremelkedéssel, beleszámítja-e munkadíjat, de közel a duplája lett az árajánlat, mint amit az oldalon kiszámoltam (úgy, hogy bőven ráhagyással számoltam, mert 100 cm alatt nem lehetett beírni és nálunk majdnem minden 80-90 cm)

2022. máj. 12. 20:56
 7/18 A kérdező kommentje:

Úgy számoltam, hogy 300e körül, ha gurtnis, 600e ha motoros is van benne.

Az árajánlat 2,3m alumíniumos motorossal (amit a kalkulátor 1,3nak számol), 1,2m körül ha műanyag, motoros (ezt 500e-nek számoltam a kalkulátorral).

2022. máj. 12. 21:02
 8/18 anonim ***** válasza:

az iegn. Nem normálisak, az biztos. REDŐNYRE ennyi pénzt kiadni brutális szerintem.


Csak nem az "ablakszakértő"től kértél árajánlatot?

2022. máj. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok budapesti :D


Elvileg ennek még baráti árnak is kellene lennie, mert egy régi ismerős mérte fel, aki más lakásnál is csinálta.

2022. máj. 13. 07:26
 10/18 anonim ***** válasza:

jó barát lehet :D :D


Felmentek az anyagárak is brutálisan, de az átlag melós a munkadíjat is felvitte vele arányosan. Az átlag magyar nem tudja már ezt megfizetni...


Én most az összes ablakot cseréltetem, 770k. redőnyről álmodni se merek. De én szeretem a napfényt, szóval nekem nem is kéne nagyon, ott lesz a sötítítő, ha kell.

2022. máj. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!