Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Létezik támogatott lakásfelújí...

Létezik támogatott lakásfelújítási hitel olyanok számára is akiknek nincs gyermeke? A nem támogatott fix kamatozású nagyon drága?

Figyelt kérdés

Egyedülálló 28 éves férfi vagyok. Sajnos nem ott tart a magánéletem ahol Viktor szerint (egyébként szerintem is) tartania kéne. A lakás viszont nagyon lepukkant. Muszály lenne felújítani. Van némi tartalékom, de én alapos munkát szeretnék végezni.

Láttam hogy 6 millió Ft-ot, max 10 évre fix 3,2% THM-el lehet felvenni. Nagyon jól hangzik. Aztán rájöttem hogy ehhez is "gyermek" kell.

Kb. minden hitelkalkulátor ezzel számol, mindenki ezt javasolja és csak a kisbetűs résznél látom mellékesen megemlítve hogy ehhez is puja kell te barom.

A többi hitel meg brutál drága. Van valami jobb konstrukció a hozzám hasonló nyomorult agglegényeknek is?



2022. jún. 5. 14:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Úgy látom hogy a nem támogatott az OTP-nél 10%THM ha ugyanazt az összeget veszem fel és ugyanannyi ideig törlesztek, ennél csak létezik jobb ajánlat.
2022. jún. 5. 14:28
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen sajnos.
2022. jún. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Ez a kormány csak teljes gyerekes családokat támogat.(2 szülő+ gyerek)

Senki másra nem gondolnak.

2022. jún. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ment a ✅ 10%THM-el még vagy tucatszor átgondolom a dolgot.
2022. jún. 5. 15:11
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez a helyzet. 45 évesen ketten élünk a feleségemmel, a gyerekek már felnőttek.
2022. jún. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5: Sajnálom, szívás. Viszont én valami olyasmit olvastam hogy ha 25 év alatti a gyerek és együtt éltek (elég ha az állandó
2022. jún. 5. 22:57
 7/7 A kérdező kommentje:
... lakcíme van bejelentve hozzátok) akkor jár a kedvezményes hitel. Persze nem jártam nagyon utána mert engem nem érint.
2022. jún. 5. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!