Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » HiSec, vagy ahhoz hasonló...

HiSec, vagy ahhoz hasonló kívül fóliás ajtót festett már valaki?

Figyelt kérdés

Sajnos némiképp szépséghibás az ajtó, és a festés merült fel bennem.


Kérdés, hogy a fólia alatt milyen lehet a felület? Milyen festékkel lehetne festeni?


(Ez a kérdés most nem arról szól, jó-e a HiSec és hasonló ajtók. Légyszíves ebbe az irányba most senki ne vigye a beszélgetést. Köszönöm!)



2022. jún. 26. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Inkább fóliázd. Az nem merült fel benned?

Nem festettem ilyent, de talán a laminált bútorlap szintén műanyag felületére vannak festékek, alapozók, azok jók lehetnek ide is.

2022. jún. 27. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1: A fóliát főleg azért nem akarnám, mert van benne "marás". 4 külön alakban. Tudom, hogy van erre módszer, de ehhez eszközöm sincs, és félek csak elszúrnám, nem tudnám szépen eldolgozni rajta.
2022. jún. 27. 11:24
 3/10 anonim ***** válasza:

szia, igen, hammerite-tal, mivel kiszívta az UV. Egész jó lett, sokkal jobb, mint ahogy kinézett.


Vegyél egy kis teddy-t hozzá, és szépen oszlasd el azzal.

2022. jún. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3: Köszi a tippet!


Előkészítésnek felcsiszoltad, és használtál alapozót?

2022. jún. 27. 13:24
 5/10 anonim ***** válasza:
2000res csiszolópapírral szépen átcsiszoltam, majd simán lefestettem vele. Alapozót nem használtam rá.
2022. jún. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5: Nagyon szépen köszönöm a válaszod. Általában én sem szoktam alapozni festésekkor, bár tudom, hogy bizonyos festékeknél kellene.
2022. jún. 27. 13:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Itt ugye lényegében ilyen műanyag réteg van rajta, tehát nem fém/fa/egyéb. Nekem mahagóni színű gyárilag, kb ugyan olyan lett a festék színe is :)
2022. jún. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7: Szintén mahagóni van nekem is. :)


Nem feltétlenül a színe a baj, hanem sérült részek vannak rajta. Korábban sajnos ráragasztott dolog is felsértette.

2022. jún. 27. 14:17
 9/10 anonim ***** válasza:
akkor hajrá :D Rosszabb nem lehet :D
2022. jún. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9: ahogy mondod. 😃
2022. jún. 27. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!