Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Klíma vásárlásra és szerelésko...

Klíma vásárlásra és szereléskor kaptunk papírt otthonfelújítási támogatás igénylésére, milyen egyéb papirokat kell még vinnem és hova az igényléshez? Van egy 2 éves gyermekünk a lakás saját tulajdon

Figyelt kérdés

2022. jún. 29. 09:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ellátogatsz ide: [link]


Videó: [link]


Majd ide belépve ügyfélkapun keresztül kitöltöd, feltöltöd ami kell:

[link]



Beadhatod még postai úton, vagy kormányablakban, de online felületen csilingel a rendszer ha valami kimaradt, vagy nem stimmel.

2022. júl. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
A klíma kissé olyan luxus dolog, nem igazán létszükséglet. Biztos, hogy ilyet kell támogatni, nem azokat, akik tényleg rászorulnak?
2022. júl. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1 es köszi a választ, nagyon szuper!
2022. júl. 2. 09:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Ügyfélkapun ad be, én is azon csináltam ma jött meg a pénz. ÍGY fél árban volt a klíma.
2022. júl. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 köszi, mennyi idő volt még utaltak a leadástól számítva?
2022. júl. 5. 07:01
 6/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Egy hét után hívtak hogy valamit elgépeltem, és rá pár napra jött a pénz.

Pest megye, 2 hét kb mire megjött a támogatói okirat is.

2022. júl. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kedden leadtam, hétfőn jött egy email hogy hiányzik egy adat, azt szerdán pótoltam, csütörtökön reggel jött meg a támogatói email. MOST hétfőn jött az utalás. KB 2 hét, de ha nem hiányzik egy adat, akkor 1 hét lett volna.
2022. júl. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Huh ez nagyon jó hír! Köszönöm a válaszokat mindenkinek, és a segítséget is köszönöm
2022. júl. 6. 08:29
 9/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok, ismét lenne egy kérdésem, a hiánypótlást és a csatolt hiányzó doksikat ti hol adtátok le? Allam

Kincstár emailjen ügy azonosítót feltüntetve a csatolt scannel doksikkal és azonosító okmányokkal együtt emailbe ellehet küldeni?

2022. aug. 7. 18:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia, én az ügyfélkapun keresztül adtam le.
2022. aug. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!