Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Üdv! Sajnos átvertek egy...

HajduJan kérdése:

Üdv! Sajnos átvertek egy csatorna szereléssel. Előzetes ár szerint jóval többet fizettem. Ezt buktam, értem. Aláiratott velem a munka közben egy megbízási szerződést. lehet-e további követelése? Nekem nincs arról a papirról példányom.

Figyelt kérdés

2022. júl. 2. 21:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
80%

"Nekem nincs arról a papirról példányom."

Manapság, amikor ott a mobil a kezedben egész nap?... Az a minimum, hogy amire az aláírásodat kérik, azt lefényképezhesd...

2022. júl. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Tudom, sajnos hülye voltam. Gyötör egész nap, de áldozat vagyok, ne legyek már én hibás..... :(
2022. júl. 2. 22:07
 3/26 anonim ***** válasza:
46%
Nem áldozat vagy, hanem ostoba!
2022. júl. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
oké. Értem, most így jártam, nem vagyok járatos a ház felújításokban. Legközelebb jobban figyelek, csakhát nagyon dühítő, hogy ilyen sok pénzzel levesz és még vissza is élhet a megbízási papírral.
2022. júl. 2. 22:55
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
A pénz átvételéről adott papírt?
2022. júl. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
92%

További követelése attól függ, hogy mit írtál alá.

Legalább elolvastad, hogy mi volt benne?

2022. júl. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

igen, átolvastam. a megbízást, meg egy olyan papírt, hogy további követelési nincs a két félnek.

pénzről nem adott papírt.

Most már azt a pénzt le is szarom, csak nehogy valamit trükközzőn azzal a papírral még. Bármit belejavíthat....

2022. júl. 3. 00:09
 8/26 A kérdező kommentje:
tanu nem volt, így remélem nem sokra megy azzal a papírral ha esetleg akarna trükköznii
2022. júl. 3. 00:17
 9/26 anonim ***** válasza:
85%
Inkább az volt a lényege sztem, hogy ha kontár munkát csinált ne követelhess tőle semmit. Vagyis átvetted, jónak ítélted a munkaát. Persze garancia így is létezik rá, csak papír hiányában nem bizonyítható, hogy ő csinálta.
2022. júl. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
94%

egy nagyobb eső után kiderül..egy biztos, téged szeretnek..ilyen ügyesen sok pénzt ritkán keresnek.


Hozzám is becsöngetnek, csatornával a tetőcsomagtartón, hogy itt az ideje a karbantartásnak...a kocsiban ülnek a túlpigmentált szerelők..öreg vagyok, egyedül vagyok, a legjobb hely(lenne)...

2022. júl. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!