Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A napelemnek csak előnyei...

A napelemnek csak előnyei vannak, vagy van, aki megbánta a telepítését?

Figyelt kérdés

Egyelőre csak gondolkodunk rajta.

Mely cégektől érdemes árajánlatot kérni?

Milyen kedvezmények, pályázatok érvényesíthetők rá?


Köszönöm!


2022. júl. 7. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Magánszemélyeknek, lakossági áramra a jelenlegi lakossági áramtarifák mellett alapvetően nem éri meg belevágni, mert sajnos jelenleg nem nagyon térül meg. Ezzel ellentétben az olyan cégeknek, akik sok áramot fogyasztanak, méghozzá ipari tarifával, na, nekik nagyon megéri, mert az ipari áramnak az ára viszont abszolút az égben van, és ilyen esetben természetesen az ipari áramtarifát veszik figyelembe. (a lakossági áramár jelenleg kb. 24 forin kwh-ánként, az ipari viszont 93 ). Mi amúgy tavaly a SunnySystems nevű céggel csináltattunk két rendszert (sunnysystem.hu), egyet a családi házunkra 5 kw beépitett teljesiménnyel és egyet a cégünk ipari csarnokára 50 kw beépitett teljesitménnyel, mindkét rendszerrel és a céggel is maximálisan elégedettek vagyunk.
2022. júl. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm 😊
2022. júl. 12. 10:26
 3/4 anonim ***** válasza:
A mai bejelentés természetesen árnyalja ezt, amit én három napja írtam.
2022. júl. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tehát a magánszemélyeknek is bőven meg fogja érni. De gondolom majd következik a napelem adó.
2022. júl. 14. 05:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!