Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Otthonfelújítási támogatás...

Otthonfelújítási támogatás kérhető a padlás födém szigetelés érte és a nyílászáró cserére úgy, hogy én csinálnám meg segítséggel?

Figyelt kérdés

Munkadíjról így nem lenne számla.

Tudom, hogy szobát festeni nem kell Munkadíjról számla.


2022. júl. 18. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod, hogy ez nem járható út, kivéve ha a segítséged egy számlagyáros.
2022. júl. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. júl. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2022. júl. 18. 11:52
 4/6 Majatom ***** válasza:

Sőt nem csak számla kell a munkadíjról, hanem egy a munka megkezdése előtt keletkezett szerződés is. Elég, ha az összkiadás 1/4-e munkadíj, és nem kell minden tevékenységhez.

Pl. a szigetelés anyaga 1.000.000 Ft, a nyílászárók szintén 1.000.000 Ft, amit hajlandó a kereskedő úgy szerződni, és számlázni, hogy 500.000 anyagköltség, és 500.000 beszerelési munkadíj, akkor működik a dolog.

2022. júl. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4.


kereskedő??

2022. júl. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Majatom ***** válasza:
Akkor nem tudom hogy nevezzem, az az ember, aki kijön, felméri, mekkora kell, megrendeli attól a gyártótól, akivel ő kapcsolatban van, aztán kihozza, és beszereli. Nálunk legalább is így volt, nem mondanám ablakszerelőnek, mert tudom, hogy nem ő gyártotta le, hanem csak megrendelte, és berakta.
2022. júl. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!