Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Átázás a felső lakótól, hogy...

Átázás a felső lakótól, hogy tudnám szépen kijavítani az átázás nyomait?

Figyelt kérdés

le kéne kaparjam az átázott résznél a glettet? Gondolom az a sárga folt mindig átütne, ha csak úgy rákenek fehér festéket.



[link]



2022. aug. 9. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Megcsinálja a mester, aztán a felső biztosítója intézi.
2022. aug. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

szerinted ezért kijön bármiféle mester is?


Nyilván nem fizetnek erre többtízezernyi összeget, sztem max egy 30at ad majd a ház biztosítója.

2022. aug. 9. 15:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Passz, nálunk 2 m2-nyi penész miatt felázott terület miatt kijött a festő. Kijavította a felázott vakolatrészt, színre keverte a festéket, tökéletes lett. Ha mindenképp te akarod csinálni, akkor gletteld le az érintett részt, majd mehet rá a festék.
2022. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
meglátjuk mennyit ítél meg a kegyes biztosító, amúgy 3 helyen is átáztam, wc-fürdő-konyha.
2022. aug. 9. 15:15
 5/11 anonim válasza:
38%

a helyedben az egészet átfesteném a francba, tízezer forintból, mindenféle glettelgetés nélkül

ne bonyolítsd a saját életed

2022. aug. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem panel szobám volt tele ázásszerű nyomokkal, ezerszer átfestett tapétán. Fogtam és jó minőségű festékkel átkentem kétszer, azóta hófehér.
2022. aug. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha mindhárom helységben csupán ennyi. Akkor csiszold át P120 finomságú papírral.


Trinát fehér alapozó festékkel átkened.


És falfestékkel rövidszőrű vagy közepes hengerrel lefested. (Mészalapú festékre nem kenhetsz más típust!)

2022. aug. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
héra gold-dal festettem ki anno.
2022. aug. 9. 17:47
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi a tippet 7es
2022. aug. 9. 17:48
 10/11 anonim ***** válasza:

Albérlet vagy saját?


Ha albétler, akkor simán átfesteném, ha saját, akkor először a hibát javítanám ki, majd lekaparnám, glett, és újrafestés.

2022. aug. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!