Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kátrány eltávolítása betonról?

Kátrány eltávolítása betonról?

Figyelt kérdés

Betonról a kátrányt milyen eljárással szedhetem fel legegyszerűbben? Egyenetlen a felület sok helyen.

A kátrányoldó szerek mennyire hatékonyak? Vagy csiszolnom kell? Ha igen mivel?



2022. aug. 14. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:

nálam is ez a helyzet. Bróbáltam oldószerrel, csiszolóval, egyik sem az igazi. Ipari csiszolóval menne, de annyit nekem nem ér.

Szóval marad. Gondold át megér e annyit a küszködés. Mert foltok maradnak..


Lefesteni akkor érdemes, ha egyvonalban van a kátrány(bitumen)..akkor majdnem esztétikus lesz..

2022. aug. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát... nem lenne rossz felszedni azért mert ramaty.

Spaklival vagy csakánnyal, ütögetve jó elfoglaltság... főleg hogy van rész ami ruganyos is.

Csiszolni nem tudom megéri e nekiállnom... kb. mehetnék táppénzre a derekammal. Jó lenne valami csodavegyszer de nem nagyon találtam...

2022. aug. 14. 16:46
 3/4 A kérdező kommentje:

Most még arra gondoltam mi van ha hőlégfúvóval felmelegítem, hogy ilyen valóban ragacsos állaga legyen, oldószerrel leöntöm és akkor talán magasnyomásúval feljön.

Lehet hogy hülye ötlet.

2022. aug. 17. 17:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább pont akkor egyszerűbb felvésni ha le van fagyva.
2022. aug. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!