Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A hőszivattyúnak muszáj kint...

A hőszivattyúnak muszáj kint lennie a szabadban?

Figyelt kérdés
Nem lehet pl beszerelni a pincèbe ( jó nagy pincébe)? Ahol senkit sem zavar hogyan búg, fújja a levegőt.

2022. aug. 23. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A zart pinceben hova adja le a hot nyaron? Honnan vonjon el hot telen?


Roviden: nem, nem jo otlet, ki kell tenni a szabadba.

2022. aug. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet. Nem lesz hatékony, sokat fog fogyasztani,rezgései zavaróak lesznek,de az ötlet jó!
2022. aug. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Klíma kültérit szoktak pincébe szerelni, de jó nagy pince kell hozzá, mert pillanatok alatt megforgatja és fagyosra hűti a levegőt. Ideális esetben viszont jó hatásfokkal dolgozik a gép és a pincét is kiszárítja, nem lesz penészes. Mivel semmilyen adatot nem írtál, én sem tudok írni semmit, hogy min. mekkora pince kellene (amúgy sem írnék, mert nincs tapasztalatom), de mondom, jó nagy pince kell. Tippre 150 m² legalább kell. Tedd a kültérre a hőszivattyú kültéri egységét, ha zavar a hangja, nézz alternatív, csendesebb fűtés felé.
2022. aug. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pincében még nem láttam, de lakótömbbe az alagsori garázsban már több esetben is találkoztam vele.
2022. aug. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!