Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Vízvezetékszerelők! Találkozta...

Ékezetes billetyűzet kérdése:

Vízvezetékszerelők! Találkoztatok már olyan (régi?) padlóösszefolyóval, amiben egy dugó volt és az végezte a bűzzárást?

Figyelt kérdés

2022. okt. 16. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt Olyan is .
2022. okt. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A víz meg nem folyt le ezek szerint? Vagy minden csapnyitasnál, rács felszed, dugó ki, aztán dugó vissza.

Így gondolod? Ilyen nincs, vagy az már nem működő összefolyó, ezért eldugózták.

2022. okt. 17. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan, de a dugó csak a tisztító lyukat zárta le. Dugulásnál ki kell húzni a dugót, és a csőgörény ott befér. Egyébként az aljában ugyanúgy áll a víz.


Persze ha az ehhez hasonlóra gondolsz.

[link]

2022. okt. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ilyesmire gondoltam, amit hármas írt, csak ennél azért újabb van nálunk! :D

Így már teljesen világos, a könyök nem eltávolítható, ezért van szükség a szerelőlyukra.

Köszönöm a válaszokat!

2022. okt. 17. 20:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Létezik automata bűzelzárós a neve.

A működési elve, hogy ha van víz a bűzelzáróban, akkor mint úszó megemelkedik, ha kiszárad, akkor lezárja a lefolyót, hogy ne jöjjön vissza a szag.

Működik, én a fürdőbe ilyet építettem be, tudom javasolni!

Még régen a Fogarasi úton vettem a szerelvényboltban (a készenléti rendőrséggel szemben)

2022. okt. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nálunk elöntötte a fürdőt a víz egy dugulás miatt. Megpumpáltam kicsit az összefolyót, jó is lett, de a kis úszó dugócska egyszerűen nem akar a helyére visszaúszni.

Sőt, most már ott tartunk, hogy a kis dugót nem is találom az összefolyóban. Gondoltam biztos elúszott valamerre (a kád felé vagy a mosdó felé), majd a helyére kerül, de azóta sincs meg. A bűz meg jön fel :)

Úgyhogy lehet farigcsálnom kell majd valami dugót a lyukba.

2022. okt. 20. 19:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Régen a #3-as által ismertetett volt általános

( [link]

Nem tudom van-e mai is hasonló rendszerű?

2022. okt. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!