Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Házam nögött van egy 6x6métete...

Házam nögött van egy 6x6métetes 3méter gerincmagasságú istálló, ha fiam szeretné magának kialakítani lakrésznek, abba lehet bármilyen hatóságnak beleszólása?

Figyelt kérdés
Csak érdekel, amúgy istenhátamögötti falu, annak is a legeldugodtabb része, szóval nyilván azt építek amit akarok oda ahova akarom, csak érdekel ez a része is, mivel lakni szeretne benne, szóval egy bontási kötelezettség pl szarul érintheti ha rákölt 2-3milliót.

2022. nov. 10. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Azért nem fog szólni senki . Azért azt építek meg ahová akarómmal már más a helyzet .
2022. nov. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyilván nem szószerint értem, de dugig a telek garázsokkal, meg mezőgazdasági tárolókkal amikről nem kértem ki senki véleményét… mondjuk a többsége gerendákon álló fa szerkezet. 2 baromfi ól van ami rendes tégla épület, mert meguntam, hogy mindenhová bejutnak a rókák, nyestek, stb… hát kaptak a csirkék meg a libák 1-1olyan házikót, hogy sok ember megirigyelné:D
2022. nov. 10. 11:25
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Ezt csak a HÉSZ tudja megmondani. Egyébként nem kell reklámozni hogy lakóépület.
2022. nov. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Saját tulajdonodban azt alakítasz ki belsőleg amit akarsz.
2022. nov. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elmeletben beleszolasa lehet a hatosagnak, mivel nem lakoepulet.

Senki se foglalkozik vele, kiveve ha valaki feljelent, mert akkor kotelezo kivizsgalni.

Es miota van muholdas felterkepezett nyilvantartas, rohadtul nem epithetsz amit es ahova akarsz, max kutyat nem erdekli egy zsakfalu.

2022. nov. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nyilvàn nem arra gondoltam, hogy felhúzok 4ikerházat a hàtsó kertbe, hanem hogy tele vagyok sufnikkal, de a legtöbb mégcsak épületnek sem minősül mivel nincs alapja, ilyen szinten értettem, hogy azt építek amit akarok.

Az átalakítandó istálló pedig méretileg semmit nem változik majd, és közvetlen a ház hátuljához kapcsolódik, az elmúlt 40évben nem üzemelt mint istálló, nyárikonyha szerepet töltött be.

2022. nov. 11. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!