Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Vegyes falazatú (tégla és...

Vegyes falazatú (tégla és vályog) háznál a téglából készült falakat szabad szigetelni kívülről? Nem akadályozza a vályog falak megfelelő szellőzését?

Figyelt kérdés

2022. nov. 16. 15:55
A kérdező szavazást indított:
Vályog
Vályogház
Építkezés
Szigetelés
Régi ház
Parasztház
Tégla
Fal
Találja fel végre valaki a feminizmus mentális betegségre a megfelelő gyógyszert
Jobbulást a feminista disznóknak
4 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Nikecellel semmi esetre. A szomszédomnak nem volt vizes a fala, mióta leszigetelt derék magasságig nedves belül. Nem érti miért. Potyognak le a holker lécek mindenütt. Vályog házas fórumokon vannak természetes anyagokból készült megoldások, ha mindenáron szeretnéd. Egyébként a födém szigetelés pont elég. Azt is megfelelő módon, nem modern építőanyagból készült házak mintájára.
2022. nov. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Teglat elvileg igen de azzal nem vetesz hibat ha kozetgyapottal szigeteled az egeszet.
2022. nov. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Felesleges.
2022. nov. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a szavazásod mire irányul?- mert nem a szigetelesre, és értelmetlen.

Darabokba ne szigeteld, mert az a legrosszabb.

Először állapítsad meg a vízszigetelés tényét.

Ha van és jó, akkor gond nélkül szigetelhetsz bármivel.

Ha nem jó vagy nincsen, akkor nagy páraátetesztő természetes anyagokkal. Nádlemez, szalmabála, szalmapaplan stb. Kívülről mészvakolat vagy vályog tapasztással.

2022. nov. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A szavazás téves. Nem olvastam el figyelmesen és a kulcsszavak at írtam be véletlenül 😱 Köszönöm mindenkinek a tippeket előre és utólag is.
2022. nov. 17. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!