Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szigeteles halo nelkul?

Szigeteles halo nelkul?

Figyelt kérdés
Beszigeteltem a teto alatti labfalat kozetgyapottal. Le akarom kenni ragasztoval, hogy lehetoleg ne koltozzenek bele az allatok, pl eger darazs. Ha nem agyazok bele halot akkor mi a legrosszabb ami itt tortenhet? Nem az anyagot sajnalom bele, csak macera ott dolgozni. Repedesek nem erdekelnek. Ne essen le rola a habarcs reteg az a fontos.

#Szigeteles ragaszto
2022. dec. 3. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
A háló fogja meg a rákent anyagot .
2022. dec. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Kendd le kétszer háló nélkül, simán kibírja bármeddig.
2022. dec. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kőzetgyapotról leesni nem fog... A háló merevítést ad inkább az egésznek, értsd, ha behálózod, akkor nem annyira sérülékeny. Ha nincs behálózva pl. a jégeső összeveri. Ha megoldható (lassan, körülményesen, de megoldható), akkor hálózd be.
2022. dec. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek. 2x eszemben sincs vegigszopni azt amit ma szoptam hason csuszkalva a glettvassal a talpalatnyi helyen. Ugyhogy behaloztam amennyire tudtam inkabb. Feljebb volt ahol a halo ert ida elobb es utana az anyag, bar tudom nem ez a javasolt. Eleg szivas volt az is, hogy sokszor 2-3 kenes utan tapadt csak oda a ragaszto.

Nem hiszem, hogy gond lesz.


Szoval ennyi, koszi mindenkinek.

2022. dec. 4. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!